Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #96302336

    törölt tag

    válasz Polarstar #4 üzenetére

    Ja. Bevásárolta magát a Phonak-ba. :D
    Az a legjobb, hogy az extra basszust ki lehet kapcsolni és onnantól van egy tényleg jó fejhallgató. Nekem az MDR XB950BT változat van, és maximum ha fél percig volt bekapcsolva kíváncsiságból az X Bass. Aztán soha többet. A vezetékes megoldásokon is ha jól tudom, külön elektronika van az extra basszusnak, amihez elem (vagy akkutöltés) kell. Ha nem a BT-n hanem hagyományos vezetékkel kötöm a HiFi-re, és normális eszközökkel hajtom meg, akkor tényleg szép hangzása van, elég szellős és részletes. BT-n ez minimálisan összeszűkül, de nem tudom, hogy a telefon átvitele miatt, vagy a füles BT elektronikája miatt, még nem volt alkalmam komoly BT eszközzel párosítani. De Telefonon FLAC-ot hallgatva BT-n is elég meggyőző.
    Az aktív zajszűrés otthon gyk. hót felesleges, csak plusz zajt generál, viszont városi környezetben, busz metró villamos stb... Jól szűri a zajt. Az már más tészta, hogy ettől kvázi süket lesz a külvilág felé a delikvens. Az enyém nem tud aktív zajszűrést, de nem is érzem hiányát

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák