Hirdetés
- Samsung Galaxy A57 - kecses test, lusta lélek
- Samsung Galaxy A52s 5G - jó S-tehetség
- Milyen okostelefont vegyek?
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- MIUI / HyperOS topik
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Megint Samsung-gyártott Snapdragonról pletykálnak
- iPhone topik
- Két új Poco C-széria mobil érkezett
- Honor Magic 8 Pro Air a neve, január 19-én mutatják be
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
twollah1976
#22
üzenetére
Sose késő.
Az túlhozott mélyek imádatáról leszokva az ember előtt egy teljesen új világ nyílik meg. Illetve a pénztárcája.
Persze attól még lehet szeretni a mélykiemelést, csak mértékkel, zavaró lesz, ha túl sok. -
válasz
twollah1976
#20
üzenetére
Persze.
Ezeken az XB csodákon agyon van tolva a mély. Nem az a normális, meg kell szokni, ez egy ilyen kinőhető gyerekes dolog, hogy sok mély kell.
-
válasz
twollah1976
#18
üzenetére
A gyártó állítása van itt is leírva, ezek nagy része nem stúdió fejhallgató. Amúgy is, egy stúdió fejhallgatónak elsődlegesen nem kiengyelítettnek, hanem őszintének és részletesnek kell lennie. A karakter az emberfüggő, hogy ki mivel tud jól dolgozni, valaki a HD25-1 II nevezetű basshead csodával is simán tud.
-
válasz
twollah1976
#16
üzenetére
A studio fejhallgató se neutrális. Lásd Beats Studio.
Vagy pl Sennheiser HD25-1 II (ez nagyon basshead, bár legalább jó) vagy az enyém. Az, hogy stúdiót írnak a fülesre nem jelent semmit. -
Van egy XB950BT-m, mert elsősorban Monstercat-et hallgatok, szóval az "extra bass" eléggé jól jön
De más zenéknél is minden rendben van szerintem, vezetékes használat esetén EQ-ban lejjebb veszem a mélyeket, ha nagyon zavaró és kész. Kár, hogy ez zöld színben nem volt 
-
Rettenetesen gond, hogy nem találok egy jó neutralis fülest. Végignéztem minden boltot, leálltam hallgatgatni....
Szánalmas...
Veszek egy Gradót a Goldring mellé. -
Aggya a méjjet, a többi nem számít.
Utazásnál amúgy tényleg jól jön a mélykiemelés a zajok ellen, de ha van aktív zajcsökkentés, akkor értelmét veszti. Bár a rock / metál stílusok alá mondjuk nem baj, ha van egy komolyabb mélykiemelés. -
Szeretem a Sony füleseit, de lehetne egy kicsit strapabíróbbak is.
-
#96302336
törölt tag
Ja. Bevásárolta magát a Phonak-ba.

Az a legjobb, hogy az extra basszust ki lehet kapcsolni és onnantól van egy tényleg jó fejhallgató. Nekem az MDR XB950BT változat van, és maximum ha fél percig volt bekapcsolva kíváncsiságból az X Bass. Aztán soha többet. A vezetékes megoldásokon is ha jól tudom, külön elektronika van az extra basszusnak, amihez elem (vagy akkutöltés) kell. Ha nem a BT-n hanem hagyományos vezetékkel kötöm a HiFi-re, és normális eszközökkel hajtom meg, akkor tényleg szép hangzása van, elég szellős és részletes. BT-n ez minimálisan összeszűkül, de nem tudom, hogy a telefon átvitele miatt, vagy a füles BT elektronikája miatt, még nem volt alkalmam komoly BT eszközzel párosítani. De Telefonon FLAC-ot hallgatva BT-n is elég meggyőző.
Az aktív zajszűrés otthon gyk. hót felesleges, csak plusz zajt generál, viszont városi környezetben, busz metró villamos stb... Jól szűri a zajt. Az már más tészta, hogy ettől kvázi süket lesz a külvilág felé a delikvens. Az enyém nem tud aktív zajszűrést, de nem is érzem hiányát -
Én pedig hiányolom a minőségi hangzást.

Agyfaszt lehet kapni a basszusos fülesektől.
Gondolom a Sony valamelyik hallásvisszaállitó cégben bevásárolta magát.
-
slimshady
senior tag
Hiányolom az in-ear Bluetooth füleseket.

-
Nekem egy MDR-XB950AP szolgálja ki a késő esti zenehallgatási igényeimet egy Denon sztereó zenei erősítőre kötve és még így egy évnyi napi rendszerességű használat után is ledöbbenek minden alkalommal, hogy mennyire jól szól. Tiszta, részletgazdag és mindenemellett gyönyörű mélyekkel megtámogatott egyveleget kapok, ami pont az, amire mindig is vágytam. Az esetek 90%-ban death metalt és goregrindot hallgatok, de végre nem kell semmilyen equalizert sem beiktatnom ahhoz, hogy azt a súlyos hangzást kapjam, amit a dobhártyáim megérdemelnek. Játékra is használom napi fél-egy órát és természetesen arra is ideális. Utcára, emberek közé természetesen nem veszem fel a méretei miatt, ezért a mobilra kötött teljesítményéről nem tudok nyilatkozni. Arra a célra ott van a szintén nagy megelégedettséggel használt MDR-EX650AP.
-
-igu-
veterán
Basszus mindenek felett, az a jó.
Basszus...
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Gyúrósok ide!
- Milyen TV-t vegyek?
- Samsung Galaxy A57 - kecses test, lusta lélek
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- Milyen routert?
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- További aktív témák...
- Spigen Essential Ee673eu 3-portos hálózati töltő 67W Fehér (2xUSB-C, 1xUSB-A)
- ÚJ MagPower Pro 10000mAh MagSafe Powerbank I 20W Fast Charge I Foxpost
- Vivo x200 pro prémium tok
- DJ-I Osmo Mobile 7p 12 hónap Garancia, Fekete Színben
- Telefotó objektív mobiltelefonhoz (Reeflex G-Series - Super Telephoto 240mm)
- HP EliteBook 735 G6 13,3" Ryzen 5 pro 3500U, 16GB RAM, 128GB SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- iPhone 17 256 GB Levander - Bontatlan !! www.stylebolt.hu - Apple eszközök és tartozékok - Számlás
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B360M i5 8400 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2070 8GB RAMPAGE Shiva Adata 600W
- Infinix Hot 12 Pro / 8/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Apple iPhone 16 Plus 128GB Ultramarine használt, karcmentes 96% akku (266 ciklus) 6 hónap gar
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Az túlhozott mélyek imádatáról leszokva az ember előtt egy teljesen új világ nyílik meg. Illetve a pénztárcája.
Persze attól még lehet szeretni a mélykiemelést, csak mértékkel, zavaró lesz, ha túl sok.
Vagy pl Sennheiser HD25-1 II (ez nagyon basshead, bár legalább jó) vagy az enyém. Az, hogy stúdiót írnak a fülesre nem jelent semmit.





