Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • veszpremi34

    újonc

    válasz gadecstam #85 üzenetére

    Miért? Csak nem azt akarod mondani, hogy valaki vesz egy csúcsmobilt 2-300ezer forintért és csak játszik rajta, meg facebookozik, esetleg zenét hallgat? Erre jó egy 5-10 éves telefon is!

    Ki az, aki vesz egy csúcsmobilt és nem szerkeszt rajta dokumentumokat, nem használja ki a GPS-ben rejlő lehetőségeket, pl munkához, nem használja adathordozónak, nem használja bt billentyűzettel és egérrel, nem vetíti ki a képét tv-re, monitorra és használja munkára - lényegében hordozható irodaként (levelezés, office, adatmegosztás, multimédiás elérés és megosztás, videókonferencia stb...), vagy netezésre, multimédiás tartalomfogyasztásra? Én látod nem játszom, nem facebookozom, de minden másra pont jó pl egy Lumia 950... És akkor még nem beszéltünk a fotós képességeiről... Erre értem, hogy bőven használható a dolog, az az igazság, hogy a felhasználók 90%-a a telefonja tudásának alig használja ki a 10-15%-át! És ez azért elgondolkoztató, hogy akkor minek neki minden évben egy drágább telefon, ha pont ugyanazt a három-négy dolgot csinálja csak rajta...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák