Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz erdoke #12 üzenetére

    Ha te mondod...

    Szerintem nyilván a kettőtől együtt, nincs hardver szoftver nélkül. A klasszikus Windows Mobile-os 3 másodpercet késik a hang is _nyilván_ a hardver miatt volt.

    Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz erdoke #12 üzenetére

    Egyébként vedd észre, hogy megint te vagy az egyetlen, aki máshogy gondolkodik és a hibát látja egy nyomorult mondatban. Azon kevesek közé tartozom, akiknek az elmúlt pár évben megjelent összes Windows Mobile alapú készülékét sikerült használnia pár napig (jó, kivétel a HTC Touch Pro-t), ami elég nagy rálátást ad arra, hogy milyen a készülékek hangminősége. Ennek a BlackBerrynek a hangminősége sokkal jobb, mint a létező legjobb Windows Mobile-os cuccnak, amit teszteltem. A cikkben egy szóval nem írtam, hogy ez OS vagy hardverfüggő, az olvasók túlnyomó többsége hozzám hasonlóan nagy ívben tesz rá, hogy ez minek "köszönhető", ha így van. Ha ezt a gondolatmenetet nem tudod követni, akkor mint magánember megkérnélek, hogy a jövőben ne szólj hozzá a cikkeimhez, a Prohardver lapcsalád szerencsére elég sok lehetőséget biztosít arra, hogy mondatokat fordíts ki és okoskodj, de én ezt már tényleg meguntam. Nem haragszom rád azért, mert szeretsz a dolgok mögé látni, sokszor mi is a dolgok mögé is megyünk, csak nem tudunk minden mondatban és minden mélységben, nem is akarunk, mert a Mobilaréna nem csak neked készülék, hanem másik 100.000 embernek is, akiket meg véleményem szerint nem érdekelnek a dolgok ilyen szintű mélységei.

    [ Szerkesztve ]

    Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Új hozzászólás Aktív témák