Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wolfman

    veterán

    válasz Wesder #5 üzenetére

    Pont ez a baj vele. Csalás.
    Hogy említitek a formatervet, amit már több gyártó is lerágott, olyan érzésem van, mintha lenne egy titkos szerződés, hogy a Kínai telefonok mind csak unalmas, sablonos külsővel jelenhetnének meg, mert különben jön a Samubácsi meg a haverjai multicégek és odacsapnak ha jobb lesz meg kelendőbb mint amit sokkal többért ad egy nagyobb cég. Már remélem lehet érteni!? :)
    Lenovo csinált egy telefont, amit én is vettem, A916. Nekem szinte tökéletes a formaterv, viszont a teljesítményével vannak gondok meg a támogatottsággal. Ahol a támogatás és teljesítmény van toppon Lenovonál (meg még sokan másoknál), ott meg a formaterv olyan sablonos, hogy kezembe nem venném, mert már a reklámfotókon unalmas.
    Komolyan olyan hibákat meg baklövéseket ejtenek a keletről érkező telefonoknál, hogy logika az nincs benne, de mintha rájuk lenne szólva, hogy túl jó ne legyen, így direkte elb@sznak valamit, hogy azért ne legyél magabiztos a vásárlásban. Ilyen a fekete kávás kijelző. Soha, semmilyen értelme nem volt, tutira kapják is a vásárlóktól az ívet miatta a cégek, de csak képtelenek elhagyni. És hagyjuk már ezt hogy az ujjunkkal belenyúlnánk véletlenül, mert hülyeség.

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Új hozzászólás Aktív témák