Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    A telefon külsőre kifejezetten tetszik, a specifikációkkal, mint az Apple belépőmodellje nincs probléma. (A12 Bionic, 3GB RAM, jó akksi)

    A színek egyelőre egész ízlésesnek tűnnek.

    Számomra az egyedüli fájó pont a 6.1"-es kijelző, reméltem, hogy kisebb lesz a X-nél, de hát ez sajnos nem jött össze. Nem tudom mi alapján jött ki az, hogy ez lesz ennek a készüléknek az ideális kijelzőméret.

    Az LCD panelen és annak felbontásán tökéletesen felesleges jelenleg vitatkozni, ez a teszteken, illetve a telefonsimogatókban elég hamar ki fog derülni, hogy milyen. Úgy is ott lesz mellette a XS és XS Max, szemmel látható lesz a különbség. Addig ezen vitázni nettó baromság. Ha tényleg szar, az elég hamar ki fog derülni.

    Hogy nincs benne dual kamera engem egyáltalán nem érdekel, szökő évente fotózom, arra pedig a jelenlegi 5S is bőven elég számomra.

    Az ár: Nos, szerintem elképesztően drága. Egy dolgot viszont nem szabad elfelejteni. Ez a telefon Magyarországon kerül ennyibe, a tengeren túl szerintem még korrektnek is mondható.

    Egy biztos. Szerintem itthon és ahol hasonló árakon mozognak ezek az új modellek szimplán azt fogják elérni, hogy a boltokból ki lesznek söpörve a régebbi modellek, mert a többség (köztük én is) ezekre fognak ráharapni. (7; 7Plus; 8; 8Plus; X)

    [ Szerkesztve ]

  • .Szaki.

    addikt

    válasz belan #155 üzenetére

    A X-et már most levették, szóval azt buktuk, nekem még egyébként is marad egy évig az 5S, de jövőre ezek szerint 8, vagy 8 Plus lesz az utód.

  • .Szaki.

    addikt

    válasz Wade0303 #310 üzenetére

    "Ti alma fanok"

    Mitől lesz valaki alma fan? Szeretnék látni kommenteket tőlem, ami alapján te jogosan alma fan-nak hívhatsz.

    "mit szóltok ahhoz, hogy 1 év jótállással vesztek "hivatalos" helyről méregdrága iphone-t?"

    Rossznak tetted fel a kérdést, két éve vettem újonnan a telefonomat, ami egy iPhone 5S (2013-as konstrukció), olyan pofátlanul jó szolgáltatói ajánlatban a hűségemre való tekintettel, hogy hülye lettem volna nemet mondani rá. Első iPhone-om egyébként, de nem az utolsó. Mit szólok az 1 év jótálláshoz? Nos volt bada rendszeres Samsungom, 2 év garival fél éven belül kétszer kellett érvényesítenem. Volt Lumiám 2 év garival, fél évesen érvényesíteni kellett. Volt Honorom 2 év garival, elsz*ródott, de ott nem gariztattam, mert akkor jött az ajánlat az iPhone-ra. 1 év gari. Lehet, de két éves és szervizt még nem látott.

    Ezzel nem azt akarom mondani, hogy a bada, a WP, vagy az Android sz*r lenne, mert a maga nemében nem az egyik sem. A bada nekem nem jött be, a WP-t tulajdonképpen a Microsoft saját maga kaszálta el, de egy szerethető rendszer volt, az Androidra meg aki általánosítva rávágja, hogy sz*r az helyből nettó idióta, csak annyit mondok, hogy engem már nem érdekel a garanciaidő, mert a jelenlegi telefonom nem szorult arra rá, hogy gariztatni kelljen, azóta pedig egy fillért sem kellett ráköltenem, mert rendeltetésszerűen működik minden.

    Egyébként sosem vennék aktuális iPhone-t, ennyi év rendszer támogatással semmi értelmét nem látom, és mivel éveken át lehet újonnan régebbi típusokat venni, amik szintén bőven hozzák a megfelelő szintet a jövőben sem tervezek így tenni. Illetve nem nem látom semmi értelmét, inkább úgy fogalmazok, hogy nem tudnám finanszírozni. Nyilván ha az ember annyit keres, hogy egy hónap alatt megkeresi az Xs Max 512GB árát, akkor nem biztos, hogy gondolkodni fog rajta, hogy beruházzon-e egyre.

    [ Szerkesztve ]

  • .Szaki.

    addikt

    válasz Wade0303 #319 üzenetére

    El vagy tévedve, egy fórumon vagyunk, nekem nem kell az igazamat bizonygatni, tudom jól, hogy előadják magukat, mert ha nem jelentkezel be a profilodba, akkor a csomagodhoz pontosan ugyanazt az árat írja ki az oldal, amit a telefonban, vagy a bejelentkezett profilodban egyedi ajánlatként akarnak neked elsütni. A vételárával így is beljebb voltam, mintha kártyafüggetlenül vettem volna meg a készüléket, és hozzáteszem gyorsan, hogy igen, azt is hozzáadtam ehhez, amennyivel növelték a havidíjamat. Mivel minden készülékvásárlás esetén x összeggel több a havidíj. És mivel az előző mobiljaimhoz képest semmi baja, így igen, mondhatom, hogy egy pofátlanul jó vétel volt. De látom az előző hozzászólásomból sikerült kiragadni a lényeget, ez így tényleg egy fajsúlyos vita.

    [ Szerkesztve ]

  • .Szaki.

    addikt

    válasz Wade0303 #319 üzenetére

    Látom azóta szerkesztettél, de még mindig nem az igazi. Ha még olvasol egy kicsikét ebben a rendkívül hosszú hozzászólásban, amit írtam, akkor azt is olvashatod, hogy nem általánosítok. A saját tapasztalataim alapján tudok csak véleményt formálni és ez alapján fogom kiválasztani a következő telefonomat is. Egy szóval sem írtam, hogy általánosságban bármelyik típus rossz lenne, direkt nem is írtam le a pontos típusokat, hogy ne lehessen ilyennel elővenni.

  • .Szaki.

    addikt

    válasz Zolik #318 üzenetére

    Elhiszem. Az a baj, hogy igazából ott tartunk ezen a fórumon, hogy egy pozitív dolgot sem lehet leírni egy adott termékről, mert abban a pillanatban máris agyatlan fanatikusnak vagy kikiáltva. Én ezért alapozom a saját tapasztalataimra, és csak az alapján alkotok véleményt. De szigorúan mindig írom is, hogy ez saját tapasztalat és nem általánosítás. Minden egyes kommentbe le kell ezt írni, de ez sem elég, csak szimplán annyit értenek belőle, hogy iPhone-ja van, akkor az csak egy hülye fanatikus lehet.

    Persze, legjobb haveromnak is amikor még 5S-e volt, neki pl beszakadt a lightning csatlakozó. Cserélték a mobilját. Tehát nyilván, van akinél előfordul probléma, van akinél pedig nem. Nekem hál' Istennek 2 éve semmi baja nincs, nem okozott kellemetlen perceket, ezért szeretem ezt a kis telefont és szerintem logikus, hogy ha adott ideig más termékekkel nem voltam megelégedve, ezzel meg igen, akkor az utódja is ettől a márkától fog érkezni alkalmasint.

  • .Szaki.

    addikt

    Én továbbra sem értem azt, hogy hogy a francba lehet úgy 400+ hszt összehozni arról, hogy szar az Xr kijelzője, hogy még senki sem látta élőben. Ha lesz kitéve Xs és Xs Max mellé, akkor rohadt hamar ki fog derülni, hogy rossz-e. Meg gyanítom a teszteken is ki fog derülni. De jelenleg konkrétan megy a vita a semmiről.

Új hozzászólás Aktív témák