Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    A telefon külsőre kifejezetten tetszik, a specifikációkkal, mint az Apple belépőmodellje nincs probléma. (A12 Bionic, 3GB RAM, jó akksi)

    A színek egyelőre egész ízlésesnek tűnnek.

    Számomra az egyedüli fájó pont a 6.1"-es kijelző, reméltem, hogy kisebb lesz a X-nél, de hát ez sajnos nem jött össze. Nem tudom mi alapján jött ki az, hogy ez lesz ennek a készüléknek az ideális kijelzőméret.

    Az LCD panelen és annak felbontásán tökéletesen felesleges jelenleg vitatkozni, ez a teszteken, illetve a telefonsimogatókban elég hamar ki fog derülni, hogy milyen. Úgy is ott lesz mellette a XS és XS Max, szemmel látható lesz a különbség. Addig ezen vitázni nettó baromság. Ha tényleg szar, az elég hamar ki fog derülni.

    Hogy nincs benne dual kamera engem egyáltalán nem érdekel, szökő évente fotózom, arra pedig a jelenlegi 5S is bőven elég számomra.

    Az ár: Nos, szerintem elképesztően drága. Egy dolgot viszont nem szabad elfelejteni. Ez a telefon Magyarországon kerül ennyibe, a tengeren túl szerintem még korrektnek is mondható.

    Egy biztos. Szerintem itthon és ahol hasonló árakon mozognak ezek az új modellek szimplán azt fogják elérni, hogy a boltokból ki lesznek söpörve a régebbi modellek, mert a többség (köztük én is) ezekre fognak ráharapni. (7; 7Plus; 8; 8Plus; X)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák