Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belan

    addikt

    válasz .Szaki. #143 üzenetére

    Szerintem 8.8plus x,jó darabig meg lehet majd venni a boltban is 1 évig még tuti a palettán lesznek . Én 8 plust nem cserélném erre le az biztos xs, xs max-ra már persze hogy igen de a árak húzósak . Lehet simma x jobb választás lehet nekem .

    [ Szerkesztve ]

    Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

  • Wade0303

    aktív tag

    válasz .Szaki. #304 üzenetére

    Ami az EU-ban van hivatalosan az itthon is van. Nem csak telekomnál, vodafonnál lehet telefont venni, azt a 15 típust amit ezek adnak...
    Amúgy erről jut eszembe a másik lényeges kérdés. Ti alma fanok mit szóltok ahhoz, hogy 1 év jótállással vesztek "hivatalos" helyről méregdrága iphone-t? 1 év gari egy 300-560 ezres telefonért az jó vétel? Fizeted a borsos havi részleteket a szolgáltatónak és már nincs is rá garanciád :DDD agyam eldobom komolyan

    MasterMark:
    Én egy szóval sem fejtegettem az okait hogy miért nincs fájlkezelő. Megjegyeztem, hogy nincs és ez egy hatalmas hiányosság. Engem is nagyon érdekelne egyébként mik azok a misztikus tulajdonságok amitől jobb az IOS?

    [ Szerkesztve ]

  • Zolik

    senior tag

    válasz .Szaki. #315 üzenetére

    Ez is változó. Pont kint állt az itteni voda bolt előtt a tulaj és beszélgetett a haverjával akinek nagyon panaszkodott hogy egyre több iphonet hoznak vissza mindenféle nyűggel és már a töke tele van. Plusz ugye az 1 év gari - ami tényleg 1 év. Na meg akkor jönnek év közben az ilyen telefon lassító új ios-ok, az akksira hivatkozva, bend gate stb.

    '' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

  • Wade0303

    aktív tag

    válasz .Szaki. #315 üzenetére

    Nincs olyan, hogy pofátlanul jó szolgáltatói ajánlat személyre szabottan a hűségre való tekintettel. Ez egy városi legenda, mai napig bekajálja mindenki. Igen az alapár amit feltüntetnek ahhoz képest biztos olcsóbb az ilyen-olyan új előfizetésekkel, de az alapár meg általában 1,5x-res a kártyafüggetlen viszonyteladói árakhoz képest. Tudom most úgyis meg fogod magyarázni, hogy márpedig csak neked csak akkor csak ott visszautasíthatatlanul jó áron adta el az eladó de ez pont olyan mese mint amit a piaci kofák próbálnak beadni neked. Fel vannak tüntetve az árak a szolgáltató oldalán milyen előfizetői csomag mellé mennyi a készülék ára, nincs semmiféle személyre szabott árazás szép is lenne ha így működne. Én 30 éve a telekomnál (korábban, matáv, westel) vagyok ahogy az egész családom is. Egyszer én is megpróbáltam feltettem a kérdést nekik a boltban adnak -e nekem a több évtized hűségemre valami extra kedvezményt azon kívül ami az oldalon fel van tüntetve, néztek furcsán és közölték, hogy csak az van ami a honlapon is szerepel...
    Az a sokévi rendszerfrissítés jó szöveg. Nagy szerencséd van, hogy valakinek volt annyi esze, hogy lebuktatta az apple-t a szándékos, tervezett elavultatással. Pont arra volt jó eddig a sokévi rendszerfrissítés, hogy a 2-3. nagy frissítéssel szépen lelassítsák, visszafogják a hardvert és menjen a sok szerencsétlen új modellt venni. Aztán ráfogták az egészet az akkura de akinek minimális hozzáértése van az tudja jól, hogy ez mekkora kamu volt (akku kímélő mód előtte is létezett akkor minek fognák vissza kötelező jelleggel?).
    A te 3-4db telefonnal szerzett meghibásodási tapasztalataidat ne általánosítsd. Másnak meg az iphone ment tönkre 1 hét alatt vagy éppen gyulladt fel, a samsungja meg 10 évesen is működik.

    [ Szerkesztve ]

  • buvartacsko

    addikt

    válasz .Szaki. #340 üzenetére

    "Az a baj, hogy igazából ott tartunk ezen a fórumon, hogy egy pozitív dolgot sem lehet leírni egy adott termékről, mert abban a pillanatban máris agyatlan fanatikusnak vagy kikiáltva."

    +1

    azt veszem észre, és az az idegesítő, hogy itt olyan emberek állítanak sokszor tényeket termékekről akik nem használják / kb soha nem láttak ilyen terméket közelről. nincs meg a napi rutinjuk vele és valójában semmit nem tudnak, csak amit a mobilarénás cikk írónak kedve volt leírni.

    ezután ha jön a felhasználó, aki használja is az adott terméket napi szinten, és leírja, hogy ez nem úgy van, vagy nem akkora probléma valami mint ahogy itt beállítják akkor egyből elvakult agyatlan vérengző fanatikus lesz belőle automatikusan.

Új hozzászólás Aktív témák