Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    Jó ajánlat az ipad, főleg a hosszú szoftveres támogatás miatt, csak sajnos még mindig nem sikerült megbarátkoznom az ipadOS jellegzetességeivel, szóval saját használatra nem szántam el magam, hogy vegyek.

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Essentials #13 üzenetére

    Az olyasmikkel mi a helyzet, hogy egy alapvetően nem utcai felhasználásra szánt tabletnél miért nincs faceID, amikor telefonban van? Az Air-ben sincs, pedig az nem is olcsó már. Ugye otthon általában nem visel maszkot az ember, kényelmesebb lenne feloldani azzal, mint keresni a peremen az ujjlenyomat olvasót.
    Miért nincs multi-user mód? Persze nekik így jobb, hogy vegyél egyet magadnak, a barátnőnek/feleségnek, gyereknek, stb. Ahelyett, hogy az alapján aki belép, betöltené a profilját és kész. Még a Pro modelleken sincs.
    Miért kellett egy évet várni a használható widget támogatásra, ha a telefonok megkapták, illetve ugyanez az app list esetében is.
    Évekig kellett várni egy használhatóbb értesítési rendszerre is (ezt most nem is néztem, a tabletek is megkapják, vagy most megint idén csak telefon?), ahogy a fájlkezelésre is.
    Van rengeteg ilyesmi azért, és hát az ember csak reménykedik, hogy majd idén talán már megoldják.

    Amúgy a Dex nekem pont semennyire nem jön be, azt hiszem talán a Huawei reklámozta úgy, hogy PC-t csinál a tabletből, hát tökre nem. Lehet ablakos módban egymás mellé téve tologatni fájlokat a fájlkezelőben meg képeket a galériában és kb ennyi. Nem ettől (meg a taskbartól) lesz valami PC, hanem hogy olyan programok érhetők el rá.

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Essentials #19 üzenetére

    Nem bántásból, de nagyon sokat javítana az olvashatóságon, ha kicsit jobban tagolnád a szöveget, köszi ha figyelembe veszed :R

    Ez az érzelemkiváltás meg lifestyle még működött elég jól Jobs alatt, de szerintem egyre kevésbé megy azért. Elég sok dolgot átvettek a konkurenciától már (csak időnként jó nagy késéssel).
    Az mondjuk igaz, hogy beszélek róluk, de a többet tudjanak eladni részemről nem működik, mert ha tudná ezeket, akkor sokkal nagyobb vágyat éreznék rá, hogy megvegyem. És így mondjuk az egy eszköz helyett nem hármat veszek tőlük, hanem nullát.

    Hasonlóan például, hogy a Watch csak iphone-nal megy. Jó, nem mintha amúgy rohannék megvenni egy olyan drága órát, de ha akarnék, akkor megkönnyítené a döntést, ha nem kellene mellé még minden egyebet is leváltani, hogy használni tudjam. Hasonlóképp a Homekit. Jókat hallottam róla, de csak iOS alól használható rendesen -> máris eggyel több Amazon ügyfél van személyemben.

Új hozzászólás Aktív témák