Hirdetés

2019. március 22., péntek

Gyorskeresés

(#1) pusszycat

pusszycat
(PH! kedvence)

Hamarabb fogok látni Ufo-t, mint Nokia 9-et. :)

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black - HUAWEI Honor Band 4 - Black

(#2) dzsi23 válasza pusszycat (#1) üzenetére

dzsi23
(őstag)

Lehet, hogy már láttál, csak nem tudsz róla. :P

(#3) pusszycat válasza dzsi23 (#2) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Lehet én is az vagyok... :P

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black - HUAWEI Honor Band 4 - Black

(#4) joelke HU válasza pusszycat (#1) üzenetére

joelke HU
(senior tag)

Vagy hamarabb ismerjük meg Columbo feleségét... 😂

Nokia 8 - blue

(#5) #81733120

(törölt tag)

Eddig mindenki sírt, hogy nincs hír a Nokia 9-ről. :O Hát most itt van. ;] :DD

(#6) enginev3.0

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Kíváncsi vagyok rá, sirocco is szép lett

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#7) joey04

joey04
(Jómunkásember)

LG OLED panel

:(

Bazinga!

(#8) Sn00k válasza joey04 (#7) üzenetére

Sn00k
(PH! kedvence)

Annyira gaz vagy hianycikk?
En szemely szerint a tv mel meg vagyok elegedve :)

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#9) Eeshtvaan válasza Sn00k (#8) üzenetére

Eeshtvaan
(lelkes újonc)

Általában azoknak van baja vele, akiknek nem ilyen van a britokukban.
Nekem LG V30-am van, és semmi bajom a panellel. Általában azzal az extrém módon felfújt jelentőségű kritikával szokták illetni, hogy ha 179.9 foknál belenézel oldalról (mert a normális emberek ezt szokták csinálni a hétköznapokban), akkor enyhe kékesedést lehet tapasztalni.
Minden OLED panelnél lehet valamilyen apró fogást találni (Samsung AMOLED lilulása), amibe bele lehet kötni (vagy a hírhedt beégés-adukártya), de valójában nagyon hatékony és szép megjelenítők. Szerintem a Samsunggal sem járt volna jobban a Nokia, a típus pedig jó döntés volt.

"Az egyik kacsa az volt, hogy jól élünk... aztán tele lett az is."

(#10) joey04 válasza Sn00k (#8) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

[link]
[link]
[link] (A tulajdonosok közül többen számoltak be arról, hogy ha csak kicsit is megdöntik a telefont és nem tökéletesen szemből pillantanak az 1440 x 2880 pixeles panelre, az kékesen elszíneződik. Ez azért nem a kolléga által emlegetett 179.9...
[link]

Vagyis néhol érzéketlen, beég, kékesedik, stb stb. A fenti kolléga lehet kifogott egy aránylag jó darabot és/vagy elfogult, de ettől még rengeteg hibás, megbízhatatlan panel van sajnos. TV az más. Ha letérdel a plazmám, akkor én is LG OLED-et veszek a mostani helyzet alapján.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#11) atike

atike
(PH! nagyúr)

Csak jönne már...

(#12) jbush válasza joelke HU (#4) üzenetére

jbush
(tag)

(#13) Eeshtvaan válasza joey04 (#10) üzenetére

Eeshtvaan
(lelkes újonc)

Erre meg azt mondom, hogy hibásat is tudok minden típusú OLED mobil panelből linkelni, ha nagyon muszáj.
Nyilván az LG-nek is relatíve új terep volt ez, kezdetben rosszabb minőséget produkáltak a Samsungnál (és igen, néhány Google Pixel modellnél is megfigyelhető volt ez a kékesedés). Egy éves történetről beszélünk, a mai már közel sem az a gyártási minőség, amint a Samsung próbált a végletekig földbe döngölni a médián keresztül.

[ Szerkesztve ]

(#14) WaG_Gaming

WaG_Gaming
(lelkes újonc)

Már csak egy dolog hiányzik: "Notch vagy nem notch? Ez itt a kérdés." :F
Szerk.: Igen, a tervrajzon látok a kijelző fölött egy kis pöttyöt, de nem tudom, hogy kivágás lesz-e a kamerának.

[ Szerkesztve ]

Casual és hardcore gaming, mobiltelefonok, egyéb tech cuccok - mi kell még?

(#15) Eeshtvaan válasza WaG_Gaming (#14) üzenetére

Eeshtvaan
(lelkes újonc)

Én azért remélem, hogy nem. Valahogy ez a szenzorsziget nem igazán fogott meg...

(#16) Matada2.3 válasza joey04 (#10) üzenetére

Matada2.3
(PH! kedvence)

Az LG panel láttán nekem is ezek a hibák ugrottak be a kijelző kapcsán. Én azért reménykedem, hogy egy év elég volt nekik arra, hogy kiküszöböljék ezt a hibát.

Finn the human --> S8

(#17) joey04 válasza Eeshtvaan (#13) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

Mindenhol van hibás, csak nem ennyi. Meg nem ilyen sok fajta hiba.

Bazinga!

(#18) Eeshtvaan válasza joey04 (#17) üzenetére

Eeshtvaan
(lelkes újonc)

Mivel nem tudok pontos számot, elfogadom, hogy az első szériás készülékek több hibát produkáltak a konkurenciánál (most is hozzáteszem, mindent megtettek annak érdekében, hogy ez a szám nagyobbnak tűnjön a valósnál).
Továbbra is tartom, hogy a most megjelenő Nokia 9 kijelzőjének a minőségét ez messze nem fogja befolyásolni. Ha valaki mutat idei gyártású V30-at/Pixelt, ami ugyanezeket a tüneteket produkálja, akkor hiszek. Amiket én eddig láttam, az alapján nincs ok az aggodalomra.

(#19) atike

atike
(PH! nagyúr)

Amúgy meg már megint phablet ...

De most komolyan, nem lehetne már elfelejteni ezt a szót....? :U

(#20) syn7h37ic

syn7h37ic
(PH! nagyúr)

IFÁ-n érkezik. De az nem derült ki, hogy platóson, vagy billencsesen. :DD

(#21) Sly189 válasza syn7h37ic (#20) üzenetére

Sly189
(senior tag)

Ez most így éjszakás műszak végén igen csak berongált nálam... kösz :C :DDD :DDD

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.