Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moli.hu

    őstag

    válasz forzamo #619 üzenetére

    ti, egyikőtök se érti, hogy azt kérdezi, hogy van e rá frissítés, amit nem ota, hanem pcn, kábelen tud rá rakni? hivatalos, letoltheto asus rom. sokszor késik az ota frissítés a letolthetohoz képest, ezért kérdezi.

  • Imike_80

    aktív tag

    válasz forzamo #619 üzenetére

    Azért szeretnék ROM-ot feltenni rá, mert a jelek szerint VAN rá frissebb ROM, mint a 4.2.1. Most azt nem szeretném ecsetelgetni, hogy miben különbözik a ROM, mindenki el tudja olvasni a changelogot. Nekem a több felhasználó miatt lenne érdekes. OTG annyira nem vonz, pláne, hogy Lehet, hogy nem is működik.
    De ha lehet backup-ot készíteni belőle és SD-kártyáról vissza lehet tölteni, akkor az már megoldás! Mert biztosan lesz valaki, aki lementi a 4.2.2-t, s akinek még a 4.2.1 van, az szépen fel tudja tölteni és lesz egy friss firm a Tableten!

    Ennek a módja érdekelne, ha valaki le tudná írni a menetét, máris előrébb lennének jó néhányan.

    Érdekes lehetne lefuttatni egy tesztet is, hogy HA ugyanaz a hardvare, akkor melyik firm mennyi pontot ér el egy teszten. Antutu-t lefuttathatná például 1-1 user, akinek van 4.2.1 és 4.2.2 is. Nem állítom, hogy óriási különbség lehet, de ha igen, szerintem mindenki kicsit rá lenne izgulva a frissítésre.

    Az előző TAB-om rengeteg problémával küzd/ött/, de olyan közösség alakult ki, hogy mi ott segítettünk egymásnak, ahol csak lehetett. Ha volt új Firmware (Hivatalos, gyári, tehát nem moddolgatós! - de akár olyan is...), akkor lementettük, közkinccsé tettük és mindenki használhatta kedvére. Lett egy újabb, gyorsabb, használhatóbb firmware-rel rendelkező TAB-unk. A telefonomnál hasonló a helyzet. Mindannyian figyeljük, vadásszuk a gyári frissítéseket és ha van új, leadjuk a drótot. Lefuttatunk egy tesztet, ami kb. 5 percet vesz igénybe, megvitatjuk az eredményeket, változásokat, mindent! Hiszen erre való a Fórum!

    És nem tudom miért késhet esetleg a frissítés, ha van. Ez nem telefon, hogy mondjuk a Telenor, vagy a T később írja meg a frissítést. Ezek független készülékek. Ha VAN új ROM, mindenkinek kellene, hogy legyen kvázi "azonnal".

    Nem tudom így már érthető-e a mondanivalóm. De remélem a többségnek igen.
    A lényeg: szerintem senki nem szeretne ugyanannyi pénzért egy "régebbi" készüléket venni, ha létezik újabb, frissebb Firmware-rel rendelkező MeMo Pad. De én biztosan nem szívesen.

    "Ha csak ez dönti el a kérdést, akkor vegyél az MM-ben egy nexust arra kapsz 4.3-at."

    Köszönöm a tippet, de meghagyom ezt a lehetőséget a tehetősebb pénzmaggal rendelkező egyéneknek, nekem maximum 50 ezer Ft-ot áll módomban Tabletre költeni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák