Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Deck #253 üzenetére

    képben vagyok, használom napi szinten, sajnos néha zárogatni kell, mert mindenféle galibát okoznak.

    265: azt ugye tudod, hogy a szolgáltatóknál vagy boltokban kitett készülékeken egy speciális, demo szoftver fut? Nyilván nem zárod le vele a telefont. Szóval a tarkón lövés nem ezért járna. btw animoji: Az Apple TrueDepth kamerája nem végez folyamatos 3D-s letapogatást, hanem csak megadott időközönként, más néven ezt mintavételezési gyakoriságnak (sampling rate) is hívják, ugyanakkor az Apple nem közölte, hogy pontosan mekkora ez az érték. Amikor az Animoji az infravörös érzékelő letakarása után is látszólag követi az arcunk mozgását, azt valójában a korábban beolvasott értékek alapján teszi. btw nem mindegy? úgy is csak egy baromság, aminek nincs értelme és nem is vicces. de azért mindenki kipróbálja. az animoji az új Dallas.

    281: pontosan tudom, hogy androidon sem jó, ha sok szabad ram van, mert annak nincs értelme. nem a ram felszabadítása miatt vagyok kénytelen kilőni, hanem mert ahogy mondtam galibát okoznak azzal, hogy a háttérben futnak. Vagy "csak" az akksit zabálják meg, vagy bele is rondítanak egyéb app futásába. Ha nem lövöm ki, gyorsabban merül a telefon, vagy szarabbul működnek bizonyos appok. Ezt a saját bőrömön tapasztalom. Na ezek után jön csak az, amire te is utaltál, hogy hogy KÉNE működnie a ramkezelésnek, ami leírva szép és jó, de a gyakorlatban nem működik.

    306: programmal. tehát alapból nem tudja. a különböző gyártók is csak a saját megoldásukat erőltetik a rendszerre, nem az android tudja továbbra sem. Ahogy az osztott képernyő is később jelent meg droidon, hiába húzta már rá a samu évekkel korábban.

    321: értelmesen nem sikerült cáfolni őt senkinek eddig.

    329: most hozta le a displaymate, hogy ebben van a legjobb kijelző. btw miért kéne elvárni, hogy a legjobb legyen benne? szerintem az összképet nézve kell a legjobbnak lennie, nem 1-1 területen.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák