Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ulkesh

    őstag

    válasz hanee #458 üzenetére

    "Mondjuk ha nekem nagyon kéne egy csengőhang vagy háttérkép, megkérném a másikat, hogy küldje át mailben és lementeném.. gondolom olyat lehet?"

    Magán a készüléken nem.
    A csengőhangokat is ugyanúgy kezeli, mint a zenéket, vagyis iTunes-on keresztül szinkronizálod át a készülékre.

    "De én mp3 csengőhangokat használok most is.. gondolom ezt az iPhone is tudja, igaz?"

    Az iPhone nem mp3 formátumú csengőhangokat használ, de ez csak annyit jelent, hogy iTunes-al vagy más programmal át kell konvertálnod AAC-re majd átnevezni m4r végződésre és egy duplaklikkre beemeli az iTunes a Ringtones mappába.
    Vagy érdemesebb eleve célszoftvert használni: [link]

    Vagy ezt az oldalt használni [link] (ez más mobilhoz is hasznos).

    "Számomra speciel a telefonálás, internet használata (e-mail, böngészés), gyors és használható jegyzetkészítés, naptárfunkció azok, amik számítanak, mivel munkára használom a telefont elsősorban."

    Akkor azonos véleményen vagyunk :D

    "de én le vagyok ragadva a kártyajátékoknál és a Sokoban kockatologatósnál"

    Nálam is kizárólag logikai játékok vannak a mobilon is, a 3D-s csodajószágok csak egy megnézés erejéig kötnek le :D

    "Azt nem tudom a hangfelvétel milyen rajta"

    Elég jól használható.
    A gyári alkalmazás eléggé fapados, de tölthető le rá olyan aminél formátumot, minőséget stb. be lehet állítani és megadható, hogy automatikusan csak a hangnál rögzít, csend esetén felfüggeszti a felvételt.

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

Új hozzászólás Aktív témák