Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hanee

    senior tag

    válasz Ulkesh #456 üzenetére

    Érdekes, én például a notebook-omban még SOHA nem használtam a BT-t (akkor hívjuk így :DDD). Bele van építve, Fn+F11-re ki-be kapcsolható. Bekapcsolva is csak akkor van, ha véletlenül megnyomom és bekapcsol a Wifi mellett (mert azonos billentyűkombinációval lehet őket kapcsolgatni). Páromnak van valami BT adaptere (olyan mint a pendrive), de eddig kábé 2x láttam használni.

    Mondjuk ha nekem nagyon kéne egy csengőhang vagy háttérkép, megkérném a másikat, hogy küldje át mailben és lementeném.. gondolom olyat lehet?

    De én mp3 csengőhangokat használok most is.. gondolom ezt az iPhone is tudja, igaz?

    Én amúgy sem nagyon fogom fel ezeknek a vitáknak az értelmét a kamera minőségről, játékokról (meg arról hogy valakinek hogy fárad el a keze két óra játék után az iPhone-on), meg ehhez hasonlóktól, mert szent meggyőződésem, hogy egy telefon egyikre sem való igazán, grátisz tudás, hogy lehet vele fotózni, és vannak rá jó és élvezhető játékok is. Számomra speciel a telefonálás, internet használata (e-mail, böngészés), gyors és használható jegyzetkészítés, naptárfunkció azok, amik számítanak, mivel munkára használom a telefont elsősorban.

    Én még PC-n sem szoktam játszani, mert szabadidőmben inkább könyvet olvasok, vagy filmet nézek, vagy játszótérre megyek a lányommal.. Természetesen ki fogok próbálni néhány játékot majd az iPhone-on, mert azért engem is izgat, hogy milyenek vannak rajta, de én le vagyok ragadva a kártyajátékoknál és a Sokoban kockatologatósnál :DD

    A fotózás a másik ilyen, a telefonomat ilyen téren most is arra használom, hogy ha nincs nálam fényképezőgép és valamit gyorsan le akarok kapni, akkor arra jó. Ebből a szempontból örülök neki, hogy az iPhone használható minőségű képeket készít, amiből adott esetben akár tudnék előhívatni is képeket (szerintem ennél több igazán nem számít ezen a szinten), mert a mostani telefonom nagyon vacak minőségben tud fotózni és pedig készült vele egy két olyan kép, ami annyira jó, hogy kár, hogy nem tudom előhívatni. Szóval az iPhone ebből a szempontból annak a célnak amire való, tökéletesen megfelel szerintem. Fényképezőm pedig külön van, ha valamilyen eseményre megyek, azt viszem és eszembe sem jutna a telefonnal fotózni.. :U

    Azt nem tudom a hangfelvétel milyen rajta, de speciel nekem van egy 25 ezer Ft-os digitális diktafonom, amit az egyetem alatt vettem, hogy az előadásokat felvegyem. Ha szükségem van ilyenre, viszem azt, engem nem zavar ha több kütyüm van, mert pl. a diktafon is kb. 5 dkg.

    hanee

Új hozzászólás Aktív témák