Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bollokcs80

    Korrektor

    válasz janeszgol #19 üzenetére

    Arról nem is beszélve, hogy kuponokkal az S8 ára még faragható is - és ott még ceruza is jár alapból, igaz, hogy a töltőn meg spórolnak. Így oda jutottunk, hogy 200 ezer alatt szinte nincs is értelmes tablet egyik fronton se.

    A 9-esnek 135-ért maximum a Xiaomi Pad 5 volt az ellenfele árban (teljesítményben azért lejjebb van), de 190-ért már az is elég húzós lett belépőszintnek. Az okokat tudjuk, nem részletezem. :(((

    Nem szeretnék fikázni, de miután neves külföldi tesztelők is kiakadtak rajta, így le merem írni, hogy ez az átalakítós ceruzás megoldás elég gagyi egy ilyen kaliberű cégtől, aki mindig is sokat adott a design-ra és a használhatóságra. Értem ,hogy pozícionálni kell a termékeket tudásban, de ezt azért picit át kellett volna gondolni.... :U

    A billentyűzetes tok viszont jól néz ki, bár az ára annak is horror és szerintem összeadva már majdnem kijön belőleg egy alap M1-es MacBook Air. Nekem sokkal jobbban használható megoldás lenne mint ez a kombó. Tudom, kreatív felhasználók nyilván máshogy ítélik meg.

    B.Cs.

Új hozzászólás Aktív témák