Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Touch-ko

    őstag

    válasz DaveJr #20 üzenetére

    Ertem. A retina kijelzot az iPhone-ba a Samsung gyartja, gyartotta. A Samsung megsem rukkolt vele elo, meg az iPhone elott, hasonloval sem. Ha jol emlekszem, akkor a 4colos 800x480-as kijelzo volt naluk..

    Ha az Apple csak osszevasarol mindent, barmifele tervezes nelkul, akkor miert van az, hogy pl az elso generacios iPhone vagy iPad evekkel megelozte a korat, es noha elmondasod szerint osszevasarolnak mindent, megis az iPhone-t mutattak be elsokent, es a konkurens cegek okostelefonjai csak utanuk jottek. A tabletnel ugyanez a helyzet..
    Mac? Ott ugyanez a helyzet.
    Az OSX sem az Apple fejlesztese.. Hat ezen tenyleg besirtam viszont..:)
    Szoval szerinted az Apple nem innovativ? Ezt meg az "elvbol gyulolok mindent ami Apple" trollok is elismerik..

    A rengeteg pegig tenyleg nagyon sok ( nem mint definicot, vagy a szo jelenteset irtam le, mielott valaki kiforgatna a mondatot). Gondolom te sem gondolod komolyan, hogy szamon tartjak, hogy ki az aki a minirol kerdezoskodik... A betero emberek eleg nagy szazaleka erdeklodik a mini irant.
    Tovabba a erdeklodes akkora iranta, hogy mar az osszes online keszlet elfogyott, es min. 2 het varakozas van...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák