Hirdetés

2018. december 14., péntek

Gyorskeresés

(#1) beyruth82

beyruth82
(őstag)

Meg is tehetik,hogy gúnyolódjanak hiszen beelőzték az apple-t az eladási adatok alapján :)

(#2) #16199936

(törölt tag)

nem tudom, a Xiaomi húzása jobb volt sztem, nekem nem volt gondom a X aksijával :N de tény, a Huawei telók jók ebben

(#3) Kokzor

Kokzor
(tag)

Itthon is nyugodtan trollkodhatnának. :D

(#4) embe

embe
(PH! nagyúr)

Mi köcsögök!! :DDD :C

".... a Kádár-rendszerben születtem, de nem akarok annak primitív paródiájába beleöregedni.."

(#5) doooo válasza beyruth82 (#1) üzenetére

doooo
(őstag)

Majd ebben, meg a következő negyedévben szépen lecsúsznak megint 3. helyre. Meglátod, 3 új modellel szépen tarolnak majd megint Apple-ék.

(#6) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Akkut legalabb jot gyartanak? :DDD

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora 💙 specs: tde.fun

(#7) DeathAdder

DeathAdder
(PH! kedvence)

Dehogy lesznek sorok. A konzumidióták csak apple terméket fognak vásárolni, és akkor is megveszik ha majd 5000 euróba kerülnek bébiakksival és hd kijelzővel.

és annyira jó látni h apple visszaél azzal, hogy a f@sz jó felén vannak :DD

Tisztelet a tudatos felhasználók kivételének :R

You'll Never Walk Alone

(#8) PetX

PetX
(fanatikus tag)

Tetszik! :DDD

Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

(#9) Blackmirror

Blackmirror
(senior tag)

Naaa azért mindennek van határa...
De amúgy :C ;]

S9+

(#10) somogyib

somogyib
(őstag)
LOGOUT blog

Még létezik ez a sorban állási idétlenség?

(#11) Tom321

Tom321
(újonc)

Én ezt a sorban állás dolgot nem értem.
Mert ha még lenne valami akció..de csak azért, hogy egy héttel hamarabb meg legyen a drágaszág..

(#12) beyruth82 válasza Tom321 (#11) üzenetére

beyruth82
(őstag)

Hát igen ez már a szánalmas kategória inkább...

(#13) .LnB

.LnB
(PH! félisten)

Huawei telefonom van.

Szerintem kussolhat a Huawei ha már képes volt minden csúcs Huawei telefonra rátették ők is a notch-ot. Amit pont az Apple-nek "köszönhetünk". :( Várom a Mate 20-at, de úgy látszik azon is lesz. :( Szóval az Apple helyében ezzel simán visszavágnék a Huawei-nek..

[ Szerkesztve ]

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#14) smc válasza .LnB (#13) üzenetére

smc
(őstag)

Nem védették le? :Y

i53570-2x4GB-GTX1050TIWF2OC4|MSSURBOOK|IPP12.9|MIMIX2

(#15) HELLAFLUSH

HELLAFLUSH
(senior tag)

az apple is vissza vághatna pl hogy ők 2év után is dobálják a frissítéseket a termékeikre, míg a Huawei csak ömleszti magából a sok szart ugyan azzal a hardverrel csak más kinézettel (lásd P Smart és P20lite és társai) frissítést meg alig-alig kapnak...arról nem is beszélve, hogy lekopizták a sokak által utált nocsot az X-ről :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin/PSN: hellaflush0818

(#16) hankock

hankock
(újonc)

"és osztogatnak-e akkor is ajándékokat"

No az Apple biztos nem, mert Ő egy félmilliós telefonhoz sem ad egy ezer forintos átalakítót.

(#17) joey04

joey04
(Jómunkásember)

Koppincs cégtől ez elég vicces :D

Bazinga!

(#18) moleculez válasza beyruth82 (#12) üzenetére

moleculez
(PH! addikt)

Ma hozza a futár😂
Összetört a hetes, eőrendeltem a maxot, aztán jött is az üzi, ma este 6-kor jön👍

[ Szerkesztve ]

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...@abusalempictures

(#19) Lami66

Lami66
(fanatikus tag)

A öreg Joe üldögél Marylandben a teraszon és nézelődik.Egyszecsak látja ám, hogy a fia elkezd pakolászni a nagy hátizsákba. Öreg Joe gondolja magában, hogy na végre kicsit kimozdul ez a gyerek. Úgy látszik kirándulni megy, hogy ennyi cuccot pakol össze. Elégedetten szemléli, ahogy többnapi élelmet, meleg ruhát, hátózsákot pakol a fia. Ennyi cuccal biztos nem a szomszéd faluba megy. Talán felmegy az Appalache hegységbe? Esetleg Coloradoba? Közben a fia már a családi kasszából zsákol be távolról is jól látható mennyiségű pénzt.....Öreg Joe elmosolyodik magában, eszébe jut amikor ifjú korában haverokkal átugrottak Mexikóba kicsit pajzánkodni....Hát na, mégiscsak rá ütött ez a gyerek.....amikor elszalad mellette a fia, Joe csak nem bírja megállni, és megkérdi a gyerekétől: Hová-hová édes fiam? Egy kis külföldi kalandozás?
Ugyanmár fater! Megyek a szomszéd utcába, mert jövő héten hozzák az új ájfónt, és nem akarok lemaradni a nyitónapról.

(#20) Tibee86

Tibee86
(PH! kedvence)

Mindig van lejjebb... :D Olyan kis szánalmas, ahogy sok gyártó próbálkozik. Mondjuk ez a "vicces" reklámoknál egy fokkal ötletesebb legalább, ha már ők a fő copy cég.

hankock: 2 évig adtak átalakítót, aki ennyi idő alatt nem tért még át a vezeték nélküli fülesre, az vegyen olyan telefont, amin van jack csatlakozó.

[ Szerkesztve ]

(#21) Kokzor válasza hankock (#16) üzenetére

Kokzor
(tag)

Nem kell adniuk, amikor vannak ilyen kedves gyártók mint a Huawei. :DD Majd szépen lassan összefog minden gyártó a vásárlókért, hogy szegényeknek ott a sorban legyenek már tartozékaik a telefonjukhoz. :D ;]

[ Szerkesztve ]

(#22) .Szaki. válasza joey04 (#17) üzenetére

.Szaki.
(őstag)

Így van.

Du sagst, du kannst nicht, dann willst du nicht - ganz einfach, Talent ist nur Übung und Übung macht den Meister!

(#23) Aweriot válasza beyruth82 (#1) üzenetére

Aweriot
(PH! kedvence)

Izé, azért ettől ne essünk hasra.

Felettem is leírták, de mégegyszer. A Huawei nálam egyenlő a Xiaomival. Copy, paste, csak még szarul is. (EMUI, te úristen....)

[ Szerkesztve ]

"War doesn't determine who's right - only who's left." Bertrand Russell

(#24) sheratan

sheratan
(Jómunkásember)

A Xiaomi trollkodása még ötletes volt, bár az is csak tisztán trollkodás, de ez ötlettelen, olcsó és el is késtek vele. Lehet ezt is másolni kellett volna inkább, akkor legalább nem lesz ilyen gyenge :N

[ Szerkesztve ]

(#25) modulus válasza Aweriot (#23) üzenetére

modulus
(fanatikus tag)

Mi a gondod az EMUI-val?

(#26) somogyib válasza joey04 (#17) üzenetére

somogyib
(őstag)
LOGOUT blog

Pont ezt akarták, hogy vicces legyen. :)

(#27) tixem

tixem
(PH! addikt)

Jaj má'...
Pont a huawei ami szolgaian másolta le az ájfon x-et? Erre itt verik magukat, de önálló gondoltuk nincsen, Mate 20 is száll fel a noccsvonatra. Helyükben csendben maradnék.

[ Szerkesztve ]

Galaxy Note 8 ||| Vivotab Note 8 W10 ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■) ||| Origin / Uplay - tixem

(#28) beyruth82 válasza Aweriot (#23) üzenetére

beyruth82
(őstag)

Huawei azért dollármilliókat ölt k+f-be.Rengeteg saját szabadalma van.Hálózatfejlesztéstől az AI-n keresztűl ezernyi dologban.Xiaomirol ez nem annyira mondható el de ettől függeglenül azt is szeretem :)

[ Szerkesztve ]

(#29) aprokaroka87 válasza tixem (#27) üzenetére

aprokaroka87
(PH! kedvence)

Az Apple csődbe ment azért mert őt "másolja" pár gyártó?

(#30) wesder válasza modulus (#25) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Csak annyi hogy egy iOS-MIUI copy. (gondolom)

A MIUI meg iOS copy tudom.

"Minden, aminek kezdete van véget is ér Neo."

(#31) Giovan! válasza Tom321 (#11) üzenetére

Giovan!
(senior tag)

Szerintem a sorbanállók nagy része rövid úton túlad azon a a pár darabon amit vásárol. Valószínüleg keresnek annyit rajta, hogy megérje :)

[ Szerkesztve ]

A katasztrófa tulajdonképpen tárgyiasult veszély.

(#32) menyasszony

menyasszony
(tag)

Ez nagyon nagy :D :C

[ Szerkesztve ]

Huawei P10, Pubg mobile/Origin/: Fruzsinah

(#33) tixem válasza aprokaroka87 (#29) üzenetére

tixem
(PH! addikt)

mivan :F

Galaxy Note 8 ||| Vivotab Note 8 W10 ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■) ||| Origin / Uplay - tixem

(#34) modulus válasza wesder (#30) üzenetére

modulus
(fanatikus tag)

Kinézetre?
Kezelhetőségre biztos, hogy ég és föld, nem hiába maradtam androidnál.

(#35) kbyte1024

kbyte1024
(PH! addikt)

Hát wazze azért ez odab@sz rendesen;) hatalmas :C

(#36) somogyib válasza tixem (#27) üzenetére

somogyib
(őstag)
LOGOUT blog

És ha lemásolta, az azt jelenti, hogy ne trollkodhatna most egy kicsit? Egyébként szerintem jól csinálják, nem anyázzák az Apple-t, csak finoman utalgatnak.

A másolásról meg annyit, hogy az valószínűleg csak azokat érdekli akik naponta a MA-t olvasgatják (azaz minket :) ). Az LG-nél is úgy gondolják, hogy ha sok embernek tetszik a noccs, akkor ők is olyat csinálnak.

Amúgy meg az Apple se foglalkozik már vele. Emlékezhetünk az Apple vs. Samsung vitákra, akkor még a gyártók is azzal voltak elfoglalva, hogy ki kit másol. Ma már nincsenek ilyen viták, nagyjából lesz@rják.

Az meg, hogy miért mindig az Appe-t szapulják, az egyrészt Jobs-nak köszönhető, mert ő mutatta be a ketyeréit úgy, mintha az a földkerekség legnagyobb újítása lenne. De ez már egy másik történet.

(#37) Alarikman válasza wesder (#30) üzenetére

Alarikman
(kvázi-tag)

Szerintem az EMUI sokkal inkább iOS copy. Meg a háttérben kilövögetett alkalmazások is full IOS tulajdonság. A Xiaomi felé MiUI az sokkal eredetibb. De könnyű összekeverni a kettőt az tény...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 5 4/64

(#38) sheratan válasza somogyib (#36) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Attól még így örök második marad a sorban. Hiába adnak el több darabot.

Alarikman: Igazából a MIUI az iOS copy. Az EMUI meg iOS és MIUI copy: kinézet tekintetében iOS, funkciók tekintetében MIUI.

[ Szerkesztve ]

(#39) sirály69 válasza Giovan! (#31) üzenetére

sirály69
(őstag)

Sajnos egy részüknek nagyon is szüksége lesz rá!
A barátom I...n telója reggeli full töltés után délután egykor már töltőért sipákol...!
Nem játszik és videózik. Csak telefon, email.

Szerver Hosting Debrecenben

(#40) t72killer válasza HELLAFLUSH (#15) üzenetére

t72killer
(Jómunkásember)
LOGOUT blog (1)

Frankó, tehát választhatsz: a kicsi, ciklusokkal 2év alatt legyilkolt akksi miatt használhatatlanná váló teló, vagy a szoftverfrissítés híján használhatatlanná váló teló?

"A win98 biztonságos, ui már vírust sem írnak rá 10 éve."

(#41) janeszgol

janeszgol
(PH! kedvence)

Na, de rászálltak az Apple-re megint. Ami nem baj persze. :)
Csak ez olyan, mint az iPhone 6-nál. Welcome to 2012, aztán nyereségben letarolták a piacot (az i6 amúgy is a legjobban fogyott iPhone készülék).
DE az ízléses akciókkal nincs gond.

[ Szerkesztve ]

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#42) modulus válasza t72killer (#40) üzenetére

modulus
(fanatikus tag)

Abszolút nem lesz 2 év után használhatatlan, ha nem kap frissítést.
Csak nem lesznek új funkciók, új kinézet stb.

(#43) HELLAFLUSH válasza t72killer (#40) üzenetére

HELLAFLUSH
(senior tag)

Ennyi erővel az utóbbinak is ugyan úgy tönkre megy az akkuja 2 év után, csak az utóbbira meg nem éri meg már költeni mert többet veszít az árából..

(#44) neoforce

neoforce
(fanatikus tag)

Na kezdödik megint az IOS vs DROID. Olyan unalmas már hogy nem igaz.

(#45) t72killer válasza modulus (#42) üzenetére

t72killer
(Jómunkásember)
LOGOUT blog (1)

mi a helyzet a biztonsággal?

#43: miért is menne tönkre a feleannyi töltési ciklust kapó akksi:F?

"A win98 biztonságos, ui már vírust sem írnak rá 10 éve."

(#46) Pirosász válasza Alarikman (#37) üzenetére

Pirosász
(fanatikus tag)

Maradjunk annyiban, hogy az MS kezdte el ezt az egész minimál stílust, ami a grafikus felületet illeti. Méghozzá a Zune zenelejátszóval. Ott találták ki, hogy szakítanak a 90-es évek óta uralkodó realisztikus stílussal. Az ios7-tel az Apple is átállt erre, meg azóta kb. mindenki. Na most én úgy emlékszem, hogy a MiUi hamarabb állt át erre, mint az ios. (talán a miui 6-nál)

(#47) AnonyX válasza HELLAFLUSH (#15) üzenetére

AnonyX
(tag)

Huawei P20 Lite nemrég kapott biztonsági frissítést. Szuperul dolgozik.

(#48) Alarikman válasza Pirosász (#46) üzenetére

Alarikman
(kvázi-tag)

Namost értem, de én a Huawei felületre mondtam, hogy IOS copy. Nem a MiUI-ra.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 5 4/64

(#49) beyruth82 válasza Alarikman (#37) üzenetére

beyruth82
(őstag)

Szerintem sokkal jobb a miui mint az emui.Én most huaweivel emuin vagyok és visszasírom a miuit. Össze semmiképp nem lehet őket téveszteni.Nagyon laikus számára egy-két funkció hasonló lehet esetleg.Fapados miuinak sem megy el az emui ;)

(#50) HELLAFLUSH válasza t72killer (#45) üzenetére

HELLAFLUSH
(senior tag)

Miért kapna fele annyi töltési ciklust egy droid?! Legtöbbjük csak 4-5 óra kijelző időt tud produkálni amit egy iphone is tud...sőt rengeteg olyan van ami "készenléti állapotban" is óránként vagy 10%-ot merül, mert olyan jól megírták rá a szoftvert :)
Szerintem ne folytassuk most ezt a beszélgetést mert nincs értelme.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.