Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz somogyib #36 üzenetére

    Attól még így örök második marad a sorban. Hiába adnak el több darabot.

    Alarikman: Igazából a MIUI az iOS copy. Az EMUI meg iOS és MIUI copy: kinézet tekintetében iOS, funkciók tekintetében MIUI.

    [ Szerkesztve ]

  • tixem

    addikt

    válasz somogyib #36 üzenetére

    Ne trollkodjon. Ilyen nyíltan legalábbis. Pont azt szapulja akinek a farvizén úszva lebzsel? Elképesztően nívótlan.

    (#66) troviko

    A Samsung már lehet kinőtte ezt, majd a huawei-nek is benő a feje lágy előbb-utóbb amikor rájönnek, hogy nem szolgaian másolni kell, hanem kitalálni valami újat saját észből és azt foltozgatni, ahogy a Samsung is teszi azt a Galaxy S6 óta. Egy Note 9-cel a piacon nem igazán kell semmit bizonygatni, meg másokon trollkodni. Szar lehet a huawei-nek, hogy a legjobb termékük egy gagyi ájfon klón.

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

  • joey04

    titán

    válasz somogyib #26 üzenetére

    De ezen a normális ember szánalmas arccal mosolyog. :)

    44: mit vársz egy olyan hír alatt, ahol konkrétan egy gyártó trollkodik? :D

    64: nem mindegy, hogy valami kínában készül, vagy kínai...

    67: a szépen csöndben része hülyeség, akkor sem verték nagydobra, amikor emeltek a kapacitáson.

    69: ezekért a sablonos dolgokért kár volt regisztrálni :D

    73: nem a farvizén? p20 pro? A legdrágább iPhone X koppintás a piacon. ez a régen innovátor volt szöveg meg unalmas már. mobil fronton az első iPhone volt az innováció, azóta senki semmi innovatívat nem hozott. sem az apple, sem mások. Viszont azóta is az almát követik a legtöbb dologban, lásd anno touch id, most notch, meg arcfelismerés elterjedése.

    76: SE utódja lehet jól fogyna, de akkora kereslet azért nem lenne rá, és túl kicsi lenne rajta haszon, lehúzná az átlagárat és a profitot, nem lennének jók a negyedéves mutatók.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • Stabi83

    senior tag

    válasz somogyib #182 üzenetére

    Az S9+ és a P20 Pro illetve a i7+/i8+ jutott a végső fordulóba mert ezekbe van nagyobb akku.
    A két iPhone az ár/érték miatt esett ki illetve jelenleg előnyösebb nekem a droid Az iPhone X az árazás miatt kapásból elvérzett.
    Az S9+ és a P20 Pro között főleg a P20 Pro jobb esti képe és a sík kijelző miatt a P20 Pro került ki nálam győztesen.

    Ez az Edge kijelző valamiért nem az én világom ha a mindennapi használatot nézzük, még az S7 Edge idejéből tudom hogy szinte képtelenség rá normális védőüveget tenni ( most a párom használja és már két telefon árát költöttük üvegfóliákra szóval már nem is próbálkozunk vele ).

    Sok hibát fel tudok hozni a P20 Proban ( Az AI fotózást ki is lőttem pár nap után ).
    Egy kicsit bánom a dolgot mert már nagyon jó árban van a Mate 10 Pro ami nem rég megkapta az éjszakai módját a P20 Pro-nak és mivel a kollégámnak Mate 10 Pro-ja van össze is tudtuk hasonlítani őket.
    Valamivel jobb a P20 Pro ebben a módban de nem annyival mint amennyivel magasabb a jelenlegi ára.

    Üzemidőre nem panaszkodhatok Nekem ki szokott jönni durva használatkor is a másfél nap de volt már hogy szabi alatt amikor nem használtam olyan sokat a 3 nap.

    Az ujjlenyomat olvasóban nagyon bejön a gesztusvezérlés ( így a virtuális megoldások semmit nem vesznek el a képernyőből ), a Notch nem túl nagy így bőven elfér minden értesítés kétoldalt ( ha nem lenne Notch akkor sem lenne több tartalom ott, ha meg videót nézek a telefonon akkor meg a 16:9-es képarányú videók miatt úgy sem lenne ott tartalom ).

    A felhasználói felületre bevallom már alig emlékszem mert egyből ment rá fel a Nova launcher amit minden droidos telefonomon használok elég rég óta. Sebességre kb semmi előrelépést nem érzek a Honor 9-hez képest ( Kirin 960 ).

    Összefoglalva egy kicsit bánom a döntésem de ez van, ha tudtam volna hogy a Mate 10 Pro is megkapja ezeket a funkciókat akkor az ár miatt biztos azt vettem volna.

    u.i.: Szelfiseknek abszolút nem ajánlom mert ilyen moslékot még nem láttam mint amit a Huawei csinál...
    Szerencsére csak próbálgattam a dolgot, nem vagyok szelfimaca de az az erőltetett szépítőmód valami extra hitvány amit hiába veszel le 0-ra akkor is gumiarcú izé-mizét csinál belőled ( bár lehet ennek is meg van a közönsége ).

    [ Szerkesztve ]

    Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

  • joey04

    titán

    válasz somogyib #136 üzenetére

    ne ess túlzásokba.

    137: vagy inkább az, hogy a droidos gyártóknak ciki, hogy 4000 mah kell, hogy hozzák ezt a szintet.

    138. Tudom, a mate termeli az áramot. ;)

    140: egyébként az emberek többsége ilyen, hogy szarik rá mi van benne. nem az iOS userek többsége. Csak droidos vonalon a gyártók ezekkel a számháborúkkal próbálják magukhoz csalogatni az agyhalott zombikat, akik a TV-n nőttek fel. Egyébként amit írsz, az már súrolja a hazugság kategóriát, mert nagyon sokan írnak negatív dolgokat is. Látom a fröcsögés az megy, meg oda piszkítani ahonnan enni kapsz, mert feltettél egy kérdést, kaptál rá válaszokat, mivel olyat kérdeztél, amiről nincs és nem is lehet senkinek tapasztalata, ne csodálkozz, hogy eltérő válaszokat kaptál. Erre hisztizve kivonulsz a topikból, máshol meg pocskondiázod a közösséget. :( [link]

    142: a zafír téma minden évben feljön amióta balhé volt, szerintem az apple már trollkodik ezzel, hogy ki ugrik rá. :))

    143: te mit szedsz?

    147: érdekes... nem láttalak a többi, más márkákkal kapcsolatos topikokban felszólalni, ha valami probléma volt, vagy egy adott márka iránt elfogult ember védte volna az igazát. merre jártál? költői kérdés, nem kell válaszolni.

    148: +1

    154: az a durva, hogy a designt mindenhol másolják. nem csak a készülék kinézetét. a termékoldalt, a csomagolást, mindent. EMUI-ról nem is beszélve.

    155: hagyd, kimagyarázza. vagyis próbálja, mert ahogy látom nem ment.

    156: akkor az ilyen cikkek csak poénból születnek mi?

    160: van olcsón jó telefon, de valahol mind megcsúszik, aztán persze akkor rögtön oda lehet biggyeszteni, na de hát ennyiért belefér. mi 8, pocok, honor play, stb. A kamerák elhelyezkedése komoly? nézegess már képeket 2 évvel ezelőttről meg a mostaniakat. :DDD

    165: pedig szerintem ez nagyon gáz.

    166: több lesz az mint egy.

    173: :D

    176: ha nem az Apple vezet be valamit a köztudatban akkor az már nincs is?

    igen, ez valóban így van. de ez nem apple érdeme, hanem a többiek szégyene, hogy csak másolni tudnak.

    179: mind a mai napig ha Huawei akkor az emberek többségének az AI és a sok kamera ugrik be

    ez hülyeség. senki nem mondta még ezeket az átlag felhasználók közül, ha szóba került a márka.

    A kettős mércéd még most is áll és nem érted amit írok.

    ez mondjuk pont rád igaz.

    181: mondjuk ez igaz, te nem vagy fanatikus ezt aláírom. csak alma hater.

    183: na csak kibújt a szög a zsákból. :DDD

    188: Mit ki nem hoz az emberekből az Apple. Vicces, jókat nevetek!

    na ebben egyetértünk. ennyi irigy, fröcsögő, rosszindulatú, gyűlölködő ember csak Apple topikban található.

    200: Amúgy meg ami az iPhone X-et illeti azért csak nem szárnyal, szárnyalt úgy ahogy kellene mert nem is emlékszem rá hogy egy év után kivezetné a csúcs készülékét az Apple.

    atyaég... maradj a huawei hírek elemzésénél... A X volt a legjobban fogyó modell, hatalmas siker lett. Most van átalakulóban a termékpaletta, 450-1450 dollár között vannak az árak, lehet választani. Ebbe nem fét bele egy x és xs egyszerre a piacon. mellesleg ha nem ment volna jól, akkor mi értelme lett volna kihozni ugyan azt a koncepciót, egyező árazással (xs)? Ahogy a 204-ben is írták, a teljes új széria ráépül.

    201: más meg kapott és létező jelenség. ha te nem, akkor hurrá. mellesleg nem sunyi mi? [link]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    válasz somogyib #216 üzenetére

    megapixel szám, kamera szám újabban, minél nagyobb aksi, ez mind csak e-pénisz. a ram az pont nem, bár persze ott is sok függ az optimalizálástól. Most néztem pl xs max vs note 9 tesztet, és az iPhone több alkalmazást tart a háttérben kevesebb rammal, mint a note 9.

    217: nagyon sokan írnak okosakat (te pont nem mondjuk), de azokkal minek szállnék vitába, ha igaza van? Ha valami ellen felemelem a hangom, azt nyilván baromságnak tartom. Te nem így vagy ezzel?

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    válasz somogyib #221 üzenetére

    na de akkor miért van olyan hogy kevesebb rammal szerelt droid veri a több rammal szereltet, kisebb teleppel megáldott droid veri a nagyobbat, kevesebb darabszámú, mp számú kamerás mobil jobb képeket csinál, stb, stb? droidon is számít azért az optimalizálás, attól, hogy ezernyi vason fut. tehát szerintem önmagában a számok szerepeltetése az csak e-pénisz növelésre jó, hogy mögötte milyen optimalizáció van az már más kérdés. ;)

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák