- Google Pixel topik
- Telekom mobilszolgáltatások
- Hogy bírja a Xiaomi 17T Pro az egész napos városnézést?
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Xiaomi 17T - T-modell
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
judas13
veterán
-
balaaazs
senior tag
Hozzá kell tenni, én nem szeretem amikor sok app van nyitva a háttérben (pedig nem lassul be tőle a teló), úgyhogy akkor ez a vonal tényleg nem nekem szól

-
Gergosz2
veterán
-
gusthy
veterán
-
exedoc
senior tag
A MIUI jelenlegi memória kezelésével szerintem a 6GB is teljesen indokolatlan.
-
Male
nagyúr
-
balaaazs
senior tag
-
Gergosz2
veterán
-
balaaazs
senior tag
Részben egyetértek. MOST sok a 8 giga. Aki félévente cserél telefont annak felesleges ennyi. De vannak akik évekig nem fogják lecserélni elvégre egy csúcstelefon ne csak egy évig érjen valamit. 2-3 év múlva is felesleges lesz? Ez nem számítógép, hogy ha mégse elég a 4, akkor dobok bele még egy négy gigás ramot.
Ki tudja mit hoz a közeljövő? Lehet, hogy egy év múlva valaki megcsinálja az univerzális dex-et ami minden androidos telefonal működik, feltéve ha legalább 6-8 giga ram van benne.Értem a megközelítést, bár azt nem tudom, hogy ha ilyen ütemű fejlődés következne be, akkor pl a proci/akksi, bármilyen más alkatrésze bírná-e. Ha meg nem, akkor sajna mindegy :S
-
Steve1207
veterán
Részben egyetértek. MOST sok a 8 giga. Aki félévente cserél telefont annak felesleges ennyi. De vannak akik évekig nem fogják lecserélni elvégre egy csúcstelefon ne csak egy évig érjen valamit. 2-3 év múlva is felesleges lesz? Ez nem számítógép, hogy ha mégse elég a 4, akkor dobok bele még egy négy gigás ramot.
Ki tudja mit hoz a közeljövő? Lehet, hogy egy év múlva valaki megcsinálja az univerzális dex-et ami minden androidos telefonal működik, feltéve ha legalább 6-8 giga ram van benne.Csak átlagosan nézve szerintem középkategóriában is kell mostmár 4GB és ott még nem is egy atomerőmű a SoC. Az appokat, zabálnak így is, mint a fene, optimalizálás ide vagy oda.
Ami jelenleg kényelmes az a 6GB, mondom ezt úgy, hogy elvagyok 4-gyel és agyonoptimalizált rendszerrel. (3-ról váltottam, SoC azonos szint, de így is érezni a különbséget, manapság ennyi a minimum szerintem.) 835 mellé is kell az a 6, hogy kerek legyen minden. Úgyhogy én nem mondanám soknak, csak korrektnek (jó, talán még negyed évig sok
). -
Lami66
addikt
Részben egyetértek. MOST sok a 8 giga. Aki félévente cserél telefont annak felesleges ennyi. De vannak akik évekig nem fogják lecserélni elvégre egy csúcstelefon ne csak egy évig érjen valamit. 2-3 év múlva is felesleges lesz? Ez nem számítógép, hogy ha mégse elég a 4, akkor dobok bele még egy négy gigás ramot.
Ki tudja mit hoz a közeljövő? Lehet, hogy egy év múlva valaki megcsinálja az univerzális dex-et ami minden androidos telefonal működik, feltéve ha legalább 6-8 giga ram van benne. -
Sebhelyes
senior tag
-
judas13
veterán
-
vacs
veterán
[FAKE NEWS]
Előkerült egy plakát, ami egy nagy 7-est ábrázol, alatta kínai szöveggel, hogy május 25-én Mi7 új termék bemutató. Na most a középen elhelyezkedő kék lánggal égő 7-es szám megtalálható a neten, ha ráguglizol. Ilyet nem csinál egy ekkora cég, minden egyes grafika a saját műhelyében készül, nem vetemedik arra, hogy ilyen blama képlenyúlással presztízs veszteség érje. Ne dőljetek be!
by helloxiaomi.hu
-
pusszycat
nagyúr
-
Cassi
őstag
-
balaaazs
senior tag
-
pusszycat
nagyúr
-
cezarlacrone
aktív tag
-
balaaazs
senior tag
-
judas13
veterán
Volt minap egy hivatalosnak tűnő trollkodás már a MiBand 3 kpcsán. Remélem ez most akkor komoly.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Formula-1
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- PROHARDVER! feedback: bugok, problémák, ötletek
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Google Pixel topik
- Gitáros topic
- Milyen széket vegyek?
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Balu77: MS365 home family (6usr) kalandok, miért nem ér semmit az 5 csillagos értékelés
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy S23 Ultra 512/12GB független
- BESZÁMÍTÁS! Lenovo Legion Duel 2 512GB mobiltelefon garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Samsung Galaxy S24 Ultra 256GB mobiltelefon garanciával hibátlan működéssel
- IPhone 15 Pro 128GB natúr titán színben, 88%-os aksi, + Quadlock tok + kijelzővédő
- Eladó iPhone 16 fekete, szép állapotban
- Apple iPhone 12 Pro Max 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- 27% - Corsair RMx Series RM1000x 1000W 80 PLUS Gold (CP-9020271-EU) Tápegység!
- HIBÁTLAN Phone 14 Plus 256GB Yellow -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4636
- Honor Magic6 Lite / 8/256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Samsung Galaxy A12 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest


).

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)


