Hirdetés

2019. február 17., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) gyurma888

gyurma888
(tag)

"a felsőkategóriás mobilokba olyan, érdemi innovációt szállítsanak, ami miatt a felhasználók le szeretnék cserélni régebbi eszközeiket"
Kívácsi vagyok hányan fogják lecserélni a gyönyörű S8/S9-üket, az undorító, jegykezelt S10-re.

Inkább hagytak volna felül is nagyobb kávát és oda a kamera.

[ Szerkesztve ]

(#2) HawerKing válasza gyurma888 (#1) üzenetére

HawerKing
(őstag)

Ezt a hszt mintha csak en irtam volna :R
Mint S9 tulaj abszolut egyet ertek veled :)
Jovore se fog jobb evet zarni se a Samsung sem az Apple

▂▃▅▇ Samsung Galaxy S 9 ▇▅▃▂ https://www.youtube.com/channel/UCs4uex7-Xug59FlgRlwdM9w

(#3) nozs23 válasza gyurma888 (#1) üzenetére

nozs23
(tag)

Szerintem inkább az S8, S9-ről (nem plus) tűnik realisztikusabbnak a váltás. Kapsz extra ramot, +két kamerát (tele, széleslátó). Emellé még a kijelzőbe rakott ujjlenyomatolvasó, kötelező újabb soc.

[ Szerkesztve ]

(#4) Fred23

Fred23
(PH! kedvence)

Ilyenekkel nem fogják lenyomni a kínaiakat! :N

Hamarosan MWC, kíváncsi leszek az új modelljeikre, különösen az Xcover 5-re. Győzzenek meg, hogy jobban megéri, mint egy drágább kínai strapateló! Exynos 7870 mellett erről szó sem lehet, nagyon remélem, ezt ők is pontosan tudják, és minimum Exynos 7904-et tesznek bele!

(#5) Mustaros válasza nozs23 (#3) üzenetére

Mustaros
(fanatikus tag)

Ami az s8 és az s9 között volt fejlődés az valóban vicc kategória volt.. ilyen iphone x --> xs szindróma.. jó hogy van de minek...

Aki most vált annak ez egy nagyon jó opció!

Komolytalan ajánlatokkal kérlek ne fárassz , ha nem tudsz olvasni az nem az én bajom!!

(#6) judas13 válasza gyurma888 (#1) üzenetére

judas13
(őstag)

Találó hasonlat!

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz." TWD. iPhone 6S

(#7) gyurma888 válasza nozs23 (#3) üzenetére

gyurma888
(tag)

Ezekért az extrákért megérheti váltani, szerencsére a sima verzión is 3 kamera lesz, és jóval kisebb kamera lyuk. Viszont az aksi is kisebb :F

(#8) ρσгτσ

ρσгτσ
(PH! nagyúr)

Nálam a Samsung a Note szériánál kezdődik és ott is ér véget. Volt olyan év, ahol ugye hamar véget is ért...

A hozzáadott plusz ellenére viszont több okból sem biztos, hogy megvalósul nálam a Note10 -re váltás az év vége felé. Pl. MÁV ellenőrös lyukasztás sem igazán jön be. Gyanítom a "dizájn" marad.

[ Szerkesztve ]

Motorola 5200 - porterocka

(#9) mg1992mg válasza Mustaros (#5) üzenetére

mg1992mg
(senior tag)

Hát azért... Örülök, hogy nem 8+ van, hanem 9+ a kezemben. Olyan kis "jelentéktelen" apróságok miatt, minthogy normális helyre került az ujjlenyomat olvasó (és nem a kamera MELLÉ, nem tudom kinek volt az az istentelen ötlete), picit még csíptek le a kávából is... Dupla kamerát is gyakran használom, a 2x zoom-mal, több RAM, picit erősebb proci..

Igen, a fejlődés mértéke valóban "vicc" volt, de olyan területeken csiszoltak, hogy tökéletesítették azt, amit az S8-nál kitaláltak.

Eszem ágában sincs S10-re váltani, egyrészt, még évekig ki fog "elégíteni" ez a telefon, másrészt a pénztárcám se lenne olyan boldog ;]

Samsung Galaxy S9+, Nintendo Switch

(#10) pusszycat

pusszycat
(PH! kedvence)

Az S10 jobban tetszik, mint a 2 kamerás S10+. Minek oda 2?

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black - HUAWEI Honor Band 4 - Black

(#11) kbyte1024 válasza nozs23 (#3) üzenetére

kbyte1024
(PH! addikt)

Nem feltétlen. Én mint s8 tulaj nem biztos hogy lecserelnem a 10-re. Főleg a méret miatt. Még ugye kb 100k-val többet kiadni.... Annyival nem lesz jobb.

(#12) joey04

joey04
(Jómunkásember)

Azt tudom elképzelni, hogy szépen-lassan a samu is elengedi az alsóbb kategóriát (nem most, 4-5 éven belül, szépen lassan) és csak a felsőbb szegmensben fog versenyezni. A többit meg vigyék a kínaiak.

Bazinga!

(#13) bigrock

bigrock
(őstag)

Nem kell annyira beparázni... 500K feleltt kell adni az összes felső kategóriás telefont, hamar visszajön a pénz.

Thinkpad T450s - Mate 10 Pro

(#14) LosBlancosrm válasza gyurma888 (#1) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Sajnos +1. Nagyon félremennek most.

(#15) tixem válasza Fred23 (#4) üzenetére

tixem
(PH! addikt)

De ilyenekkel már igen. A J és az A széria eltűnik, M lesz helyette. Itt is a két új üdvöske, igen korrekt árazással és korrekt felszereltséggel.

Galaxy Note 8 ||| Vivotab Note 8 W10 ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■) ||| Origin / Uplay - tixem

(#16) Decepticon

Decepticon
(őstag)

Szerintem az éves profit az FY (Financial Year)-Total kereszteződésében található. Az éves profit a Q1+Q2+Q3+Q4 összegéből adódik.

"egész pontosan 1,5 billió won (372 milliárd forint) nyereséggel zárt, ami nem csak a 2017-es Q4-nél, de még a 2018-as Q3-nál, de még a 2017-es Q1-nél is harmatosabb"

A fenti mondat meg vicces: "1,5 billió won"nal zárt (gondolom a 2018-as pénzügyi év) ami a "2018-as Q3-nál" is "harmatosabb"?? Hát, ha már egyszer volt annyi profit abban az évben, akkor az "annual" annál bajosan lesz kevesebb...

Manjaro Linux GNOME Community Edition

(#17) Quqesz

Quqesz
(PH! nagyúr)

Szóval a samsung is az apple útjára lépett(szinte semmi újdonság de azt jó drágán adni), aztán csodálkoznak, hogy visszaesés van(pont mint az apple-nél). A képek alapján az S10 sem lesz közvágy tárgya(ahogy az #1 hszben jól meg lett fogalmazva)

Szok kici occó.....többet veszel mégoccóbbb...helo koci

(#18) kakuk.tamas válasza gyurma888 (#1) üzenetére

kakuk.tamas
(őstag)

Először én is ezt mondtam. De ahogy egyre többet látom a képeket, kezd érni a gondolat egy S10+ra.
Habár nem tudom, hogy a Mate 20 Pro-t megéri-e majd lecserélni rá, vagy sem...

Ha tőlem vásárolnál, olvasd el: https://tinyurl.hu/PKrH/ ~ Zalaegerszeg ~ Huawei Mate 20 Pro Twilight ~ Xbox One X 1TB ~ MS Xbox One Patrol Tech ~ LG 43UJ63 ~

(#19) kakuk.tamas válasza Quqesz (#17) üzenetére

kakuk.tamas
(őstag)

Ugyanezt mondtuk annó a noccsos telókról. Most meg szerintem az itt kommentelók 80%-ának noccsos a telója.

Ha tőlem vásárolnál, olvasd el: https://tinyurl.hu/PKrH/ ~ Zalaegerszeg ~ Huawei Mate 20 Pro Twilight ~ Xbox One X 1TB ~ MS Xbox One Patrol Tech ~ LG 43UJ63 ~

(#20) Šolaire

Šolaire
(PH! addikt)

Jegyeket,bérleteket! :D nagyon kiváncsi leszek rá pl videó nézésnél mennyire lesz zavaró.

“Praise The Sun” \[T]/

(#21) madkiller

madkiller
(senior tag)

Szerintem még a végén jó telefon lesz. Pl ugyanez volt a home gombnál, mindenki parázott , hogy elmaradt soha többé samsung, végül milyen jó lett. Abból tanulva megvárom a végleges modellt megtapogatom és majd döntök a kész termékről. U.i: S8amnál egyszer nem fogtam meg a kamerát az ujjlenyomat olvasó miatt, sőt tesztelgettem, hogy nem mellé nyúlok, hanem alá és kényelmetlennek éreztem. Pusztán megszokás kérdése, de persze ez is már látatlanba le lett fikázva előre.

(#22) doooo válasza mg1992mg (#9) üzenetére

doooo
(őstag)

+1

(#24) ZavaBalazs

ZavaBalazs
(őstag)

Közben szivárognak a nyitóárak, hollandoknál 749 - 899 - 999 € lesz a 6/128 modellek ára. A 21% áfát átszámolva magyarra ez a középső modellnél 299884 forint mai árfolyamon, talán akkor itt nyit.

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#25) tixem válasza ZavaBalazs (#24) üzenetére

tixem
(PH! addikt)

Hm, annyira nem is vészes. Alig több, mint az S9 és S9+ nyitóárak.

Galaxy Note 8 ||| Vivotab Note 8 W10 ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■) ||| Origin / Uplay - tixem

(#26) samu74 válasza gyurma888 (#1) üzenetére

samu74
(őstag)

+1.
Menőbb már akkor a vivo motoros szelfi kamerája.
Sőt nekem jobban hiányozna a 3,5-es jack mint a szelfi kamera...

-----------

(#27) janeszgol

janeszgol
(PH! kedvence)

Hát én nem nagyon aggódom a Samsungért. Az S10 család talán tarolni fog, illetve kiadnak még valami nagyon frankó telefont az A6 és A8 utódjaként (bár ott az S8 tanyázik és az önmagában jó teló), aztán ennyi.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#28) Mr.Silkó válasza joey04 (#12) üzenetére

Mr.Silkó
(PH! kedvence)

Van benne realitás.

(#29) kop8

kop8
(őstag)

A kettő első gyartó nemsokára már nem lesz első :C
A hanyatlás már érzékelhető, és nem is látunk a felszín alá...

GIGABYTE Z77-DS3H / i5 2500k Scythe Mugen 2 PASSZÍV / 4*2GB DDR3 1600Mhz / R9 380 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi max3

(#30) jacis válasza kop8 (#29) üzenetére

jacis
(PH! nagyúr)

Igen ez hatalmas boldogság, mert akkor marad majd a kínai hulladék. Gratulálok a nagy örömödhöz 👌

Samsung Galaxy S7e

(#31) ρσгτσ válasza kop8 (#29) üzenetére

ρσгτσ
(PH! nagyúr)

Azért a Samsung -nál nem olyan egyszerű a történet, mint a korábban mobil szegmensből eltűnő gyártóknál. Technológiai óriás, aki komponenseket is gyárt és tervez. Azt persze nem mondom, hogy biztosan és örökké első marad...de biztosan sokáig a mobilpiac meghatározó szereplője lesz.

Lehet a Samsung -ot szeretni és utálni is, de kétségtelenül fejlődésre hajlamos cég. Aki képes piaci trendeket alakítani és a megváltozott körülményeknek is megfelelni. Ami sok, korábban az élvonalban lévő cégről nem volt elmondható.

[ Szerkesztve ]

Motorola 5200 - porterocka

(#32) Ádám16

Ádám16
(őstag)

300 környékén indulnak a csúcstelefonok újabban, vagy inkább felette. Csodálkozunk a lassuláson?
Ráadásul 2018-ban a Samsung és az Apple is kiadta ugyanazzal a dizájnnal a high-end készülékeit, amit 2017-ben bemutattak. Wow.

#szarazirány

(#33) pusszycat válasza Ádám16 (#32) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Biztonságra utaznak,a Kínai márkák meg kénytelenek kockáztatni és ez kezdi meghozni a gyümölcsét. :)

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black - HUAWEI Honor Band 4 - Black

(#34) Crafter32

Crafter32
(őstag)

Nekem semmi bajom a lyukas képernyővel. Inkább az Edge kijelző ami nem tetszik. Ha minden igaz lesz S10 lite lapos kijelzővel. Nálam az lesz befutó.

(#35) pusszycat válasza Crafter32 (#34) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Nekem még nem volt edge kijelzős telefonom,így nem tudom bejönne e hosszabb távon. De a lapos kijelzősre legalább könnyebb ü.foliát rakni.

(#36) doooo válasza pusszycat (#35) üzenetére

doooo
(őstag)

Pár nap után észre sem lehet venni (az újaknál amúgy is minimális a dolog), de esztétikailag is jobb így, és még valamiért a tartalomfogyasztásnál sem zavaró... huzamosabb használat után fura ránézni olyan mobilra, ami nem Edge-es. Persze ez szubjektív, de megszokni az is meg tudja, akinek elsőre nem jön be. Csak ezért lemondani egy amúgy tökéletes telefonról, főleg ha minden másban tetszene az adott készülék, nagy hiba lenne. Legyen most szó bármilyen márkáról, amelyik alkalmazza az ilyesmit (bár valószínűleg a Samsungokon van a legjobban kifejlődve a dolog, elvégre ők is kezdték).

(#37) samu74 válasza doooo (#36) üzenetére

samu74
(őstag)

+1.
Paráztam én is az edge képernyőtől, hogy majd szenvedek vele.De semmi hátránya nincs ,plusz évek óta formabontó a sok egyentelefon közt.
Mndjuk tény hogy az üveg nem egyszerű rá...

-----------

(#38) pusszycat

pusszycat
(PH! kedvence)

Ez azért megnyugtató. Most megint az az év van mikor veszek új telefont. Bár tavaly is az volt. :)

(#39) tixem válasza samu74 (#37) üzenetére

tixem
(PH! addikt)

Clearplex fólia megoldja minden gondod. Zseniális cucc, igaz 6 ezer Forint, de a 2-3 ezer Forintos szélén ragadó szirszar üveget havonta kell cserélni rajta. Pár csere után az sem kerül kevesebbe és csak a bosszúság van vele. Beporosodik, megreped, leesik.

A fullcover uv-s üveget meg vegye 20 ezerért akinek 2 anyja van. Az edge kijelző egy nagyon funky dolog, imádom és most már a Clearplex fóliával nem kell tovább a védelemmel sem baszakodni havonta. Nekem 1 hónapja van fent, szipiszuper a cucc.

[ Szerkesztve ]

(#40) samu74 válasza tixem (#39) üzenetére

samu74
(őstag)

Megmondom őszintén én kiadtam 12ezret egy uv-s üvegért (xprotector).
Pedig anyám is csak egy van. :)
Lehet hogy jó az a fólia amit ajánlasz, bár ha úgy vágják mint egy plexit nem tudom mennyire merev és véd...De ne próbáld ki hogy mit bír. :)

-----------

(#41) tixem válasza samu74 (#40) üzenetére

tixem
(PH! addikt)

Nekem ettől több bizonyíték nem kell [link]

Egy külön erre kialakított géppel vágják méretpontosra, tök mindegy milyen telefonod van. Ráadásul mm-re pontosan felhelyezeik ugyanis amíg nedves addig nem ragad és szabadon mozgatható. Fél órára kell otthagyni amíg nagyjából megköt a takony amivel felteszik, a teljes száradás 24 óra. Ezidő alatt úgy rágyógyul az üvegre, hogy csipesszel is alig lehet levenni.

Nwm hagyományos fólia, sokkal vastagabb és rugalmasabb, mint a hagyományos kínai vackok és pont emiatt hatékony. Elnyel mindent, ráadásul bizonyos fokig öngyógyító ha hajszárítóval megfújod, a felületi karcok eltűnnek róla.

(#42) Herreløse válasza joey04 (#12) üzenetére

Herreløse
(PH! kedvence)

Szerintem nem fogja elengedni.
Le akarja fedni a piacot,ahogy eddig is. Nem lenne üzletileg jó lépés és ezt Ők is tudják.

[ Szerkesztve ]

"...Mindenki panaszkodik a pénz hiánya miatt,de az ész hiánya miatt soha senki..."

(#43) madkiller válasza Herreløse (#42) üzenetére

madkiller
(senior tag)

Hivatalos samsung állás foglalás szerint jobban ráerősít az alsó kategóriára. Lásd első fecskék M seria.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.