Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DummyBoy

    senior tag

    Érdekes dolog ez a rövid üzemidő.

    Én ha nekifekszem a Lumia-nak akkor fél nap alatt megeszi az akkut.

    Viszont a hétvégén leteszteltem, és okosan használva, ha nem lóg a neten és 3G-n, csak akkor ha kell, nincs 4 fiók folyamatosan szinkornizálva, csak simán telefonálni és néha-néha leveleket olvasni és netezgetni használtam, úgy 2 nap 1x óra után ment le energiatakarékosba. (Bírta volna szvsz tovább is, 2 nap 8 óránál még 1 nap 3 óra hátralévő töltést írt, de nem bírtam magammal és elkezdtem szórakozni a TellMe-vel :) )

    Természetesen egyik sem "normál" használat egy ilyen telefonnál, ami a netre lett kihegyezve, de kiváncsi vagyok vajon a rövid üzemidő hogyan jelentkezik és milyen használat mellett ilyen rövid?

    Az, hogy a javítás nem lesz kész pár nap alatt az nem meglepő. Maga a javítás már lehet kész van, de aki minimálisan is jártas a programozásban, és képben van kicsit a komolyabb dolgokkal, az tudja, hogy ha egy ilyen dolgoban változtatást akar eszközölni azt keményen tesztelni kell ... és ez idő ...

    Arról nem is beszélve, hogy aki kicsit is ért a teszteléshez az tudja, hogy lehet majdnem tökéletes tesztet készíteni, de ha minden egyes termék (Nem csak mobiltelefon!) minden egyes darabját teljesen és 100%-ban tesztelnék, hosszú időkön keresztül, akkor bizony most mindeki abakuszt és logarlécet használna, míg a gazdagok villognának a 1100-ás Nokiákkal, mert az ilyen elektronikai eszközök bizony többe kerülnének mint egy családi ház ... (És még akkor sem lehetne tökéletes terméket kiadni ...)

    És hogy ne csak trokklodásnak tűnjön amit írok: Soroljatok fel 3 tökéletes terméket :)

    Life is shor...

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz Depression #25 üzenetére

    :C

    Mondjuk a faék az elég, BMW M tulajok is biztos tudnának mesélni ...

    iPhone ellen viszont nincs érvem, az biztos hogy "tökéletes" :D

    Life is shor...

Új hozzászólás Aktív témák