Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nunder

    őstag

    Eddig a 1+1 és a G3 (valamint mióta kinn van a Nexus 6) között vacilláltam. Hétvégén végre sikerült is a kezembe kaparintani egy G3-at, és miután körbenéztem ár ügyileg eldöntöttem, hogy nekem biza kell :) Az meg, hogy itt az új OS, még inkább megerősített ebben az elhatározásomban.

    Nem tudom, mennyire hiteles a videó, de szerintem egészen jól sikerült megőrizni az 5.0-s kinézetet az LG féle csavarral megspékelve. Nekem speciel tetszik, egyedül azt hiányolom belőle, hogy az alapból kékes színvilágot lehessen állítani valami szürkésre.

    Először nézve a videót, (amit valami téglával vehetett fel a gyerek) nem is tűntek fel azok az animációk, amik jellemzőek a Lollipop-ra, de többször lepörgetve látszik, hogy ott vannak. Viszont a N6-os videókon látható képernyő áttűnések (minden valahonnan úszik be, nem csak megjelenik) mintha hiányoznának. Valamint a meglévő animációk sem voltak zökkenőmentesek némely esetben. Nem tudom, hogy tényleg jelen volt-e az akadás vagy csak a srác felvételén tűnt ilyennek, de remélem ezek nem lesznek a véglegesben.

    “It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

  • Nunder

    őstag

    válasz Legendd #12 üzenetére

    Mivel sajnos még nem kaparintottam meg egyet, ezért eddig csak a videókból tudtam tájékozódni a sebességet illetően, de az ebből a rossz minőségű valamiből is jól látszik, hogy szélsebes a rendszer. Akadások valószínűleg csak annak tudhatók be, hogy első indítás az új OS-el, és minden app szokja a vasat :)

    “It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

Új hozzászólás Aktív témák