Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Lirion #20 üzenetére

    LGben tehát egyetértünk.
    Samu azért rendesen átfabrikálta a symbiant is nem úgy néz ki mint egy nokián
    iPhoneról nekem is van egy nem túl pozitív véleményem de ettől függetlenül van benne újítás rendesen.
    a nokia valóban elkezdte azt amit a se csak a különbség hogy ha a nokia 2 évig nem csinál semmit akkor sem fog akkorát bukni mint a se mert piacvezető és hiába lesz jobb a samsung nem fog fölékerekedni egy jó darabaig így sem.
    x1: szerintem az hülyeség amit te írsz én ezt a mesét nem hiszem el amit a serián meg a hasonló értelmetlen oldalakon megjelennek.(ez olyan mintha a nokiát a nokiaprogramok.hu alapján ítélném meg)az volt a legnagyobb vicc amikor úgy próbálták bebizonyítani hogy a G900nak szebb a kijelzője mint az N82nek és mekkora parasztvakítást csinál a nokia hogy egy minimumra lehúzott fényerővel rendelkező N82-t tettek mellé. :C

    #19: az nem gusztustalan amikor azzal van indokolva a szar kamera a se-ban mert a sony fényképezőinek nem szabad konkurenciát csinálni? amikor a gyenge procit mindig azzal magyarázzák ki hogy de az akksi így erősebb(pontosabban hosszabb az üzemidő) amikor kérik az emberek és mindenhol sipákolnak hogy tegyenek már bele erősebbet?amikor a középkategóriában azért árulnak butított modelleket mert egyébként túl közel lennének a felsőkategóriás készülékeikhez mert azok annyira gyengék?stb.vagy amikor a leépítést egy szoftver optimalizálásához hasonlítják?Kicsit olyan ez már mint az applenél ami nincs benne az azért nincs benne mert... (magyarázat) lehet úgy jön le mint gusztustalan fikázás, ez van ott is leírtam az iPhone is tetszik baromi jó ötletek vannak benne mégis úgy könyveltek el mint apple ellenes iphoen ellenes... pedig az apple termékek sem rosszak, sőt de hardcore a rajongóik olyan hülyék hogy az nem igaz.szúrja a szemem ha valaki a legkisebb hibát is ki akarja magyarázni(nem az ha őt ez nem zavarja hanem ha ki akarja magyarázni)
    elhiszem hogy így jön le, ez van de mint írtad túléled így lelkiismeretem tiszta marad, nem lesz bajod.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák