Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    válasz dave_gahan #32 üzenetére

    Lassan másfél éve használom én is és semmi bajom nincs vele, pedig még csak rootolva sem volt és a gyári rendszert használom. Jelenleg még nincs hivatalos Lolli rá, csak 4.4.4, de így sincs vele semmi probléma. Laggal még nem találkoztam ezen időszak alatt, alkalmazás crash is csak 1 db volt az elején. (gyári bill lefagyott :DDD ). Most néztem az előbb 22 napja nem volt újraindítva és olyan, mintha reset után lennék, minden villámgyors. :)
    Két évre akartam telefont venni, de lehet lesz belőle 3-4 is, mert az aksival sincs egyelőre semmi gond. (2 naponta töltöm csak).

    A G4-hez hozzászólva pedig szerintem kapufa lesz ez a bőrhátlap. Nem arról híres ez az anyag, hogy jól bírja a strapát. Hamar kopni fog, és foszlik majd (szerintem).
    Nekem amúgy is tök mind1, hogy miből van, mivel megy a szilikon tokba. Ejtéstől még mindig ez és az üvegfólia védi meg a leginkább. Arról nem is beszélve, szarrá karcolódik a gyári hátlap (ha fém üveg vagy plasztik).
    Egyedül a Gflex 2 tetszik ilyen téren, mert ott el lehetne felejteni a gagyi tokokat, mert az apróbb karcok amik a használat miatt keletkeznek el is tűnnek az okosan kitalált hátlap miatt.

    Összességében nem is értem a G4-et. Hajlított kijelzős csúcs telónak ott a G Flex 2, nem értem miért csináltak neki konkurenciát házon belül.

    Ha árazásban a G4 megközelíti az S6-ot szerintem irtózatosan nagy bukás lesz, mert az kb. mindenben köröket ver erre a készülékre. (számomra design-ban is jobb, pláne az Edge). Egyedül a bővíthetőség és a cserélhető aksi a fegyvertény a G4 mellett..

    B-tag: H3lios#2825

Új hozzászólás Aktív témák