- Milyen okostelefont vegyek?
- Google Pixel topik
- Yettel topik
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Samsung Galaxy Watch8 - Classic - Ultra 2025
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Október 13. a Vivo X300-ak napja
- Kijelző került a kamerasávra a Xiaomi 17 Pro és 17 Pro Max hátulján
- One mobilszolgáltatások
- iPhone topik
Hirdetés
(használd a CYBSEC25PH kuponkódot további 20 ezer ft kedvezményért!)
-
Mobilarena
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Hát én nem tudom, egy lassú cl2-es sd-ről futtatva a libreelec-et az online video addonok kb háromszor annyi idő alatt töltik be a stream-eket, mint mikor egy gyorsabb cl10-esen van a telepítés. Sőt, állítom, hogy még a szövegbevitel is lassabb, jobban akadozik, pedig az szinte biztosan nem használja az sd-t.
-
kmisi99
addikt
Csak a libreelec fut rajta, meg egy transmission bővítmény, illetve fájl szerver. De magán a kártyán semmi nincs. Külön külső HDD-n van az adattárolás. Ilyen borítóképes dolgokat nem használok, bár érdekelne, mert a több tucat filmem, sorozatom, csak gagyi listaként jelenik meg.
Lenne egy 4GB os kártyám. Sebesség tesztet futtattam 10-10MB/s írás olvasási sebessége van. Akkor ez nagyjából jó lesz arra amit felsoroltam?
Új hozzászólás Aktív témák
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3332
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
- ÚJ Lenovo ThinkPad X13 Gen 5 - 13.3" WUXGA IPS - Ultra 5 135U - 16GB - 512GB - Win11 - 2,5 év gari
- MacBook Air 9,1 i3-1000NG4 8GB 256GB
- Xiaomi 11T 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest