Hirdetés

2019. március 20., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Champions

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-04-13 15:57:37

Mobilarena

:::: Téma összefoglaló / lenyitható ::::

Összefoglaló kinyitása ▼

(#851) edgR válasza Winner_hun (#850) üzenetére

edgR
(őstag)

Mivel lassabban lő, elé kell célozni valamennyivel. Az az új "plasma gun", és nailgun a becsületes neve.

(#852) atidzsiforc válasza Winner_hun (#850) üzenetére

atidzsiforc
(PH! addikt)

nailgun. ugy kell vele celozni, mint plasmagun/hyperblasterel vagy link gun/pulse rifle primaryvel. lehet vele plasmaclimbolni, es figyelmen kivul hagyja az armort :)

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#853) SP!T válasza atidzsiforc (#852) üzenetére

SP!T
(PH! addikt)

Csak valóban nehezebb kezelni, mert nem látod, mint a plasmagunt.

(#854) Winner_hun válasza atidzsiforc (#852) üzenetére

Winner_hun
(Jómunkásember)

ugy kell vele celozni - és azokkal hogy kell célozni?:B Az ellen elé lőni?
lehet vele plasmaclimbolni - hogy mit csinálni?
figyelmen kivul hagyja az armort - ezt értem:D

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#855) SP!T

SP!T
(PH! addikt)

Ki Pulsar és ki Dice? :) Előbb velük kerültem FFA-ba csak későn vettem észre hogy kérdezték, hogy PH-s vagyok-e.

Winner_hun:
Igen, mindig arra lőjj, amerre mozog. Így ni: [link]
Plasma climb: [link] Nem sebzed magad, vagyis az armort nem vonja le a sebzés. Ha jól gondolom, de még nem is tűnt fel nekem. :D Szóval gondolom így értette.

[ Szerkesztve ]

(#856) atidzsiforc válasza Winner_hun (#854) üzenetére

atidzsiforc
(PH! addikt)

1. igen korabbi quakekbol meg ut-bol hoztam fel a peldakat bocs

2. [link] lehet vele falra maszni, mint q3-ban a plasmagunnal

3. :)

(#855) SP!T: de sebzed magad, van splash damage-e (robbano szogek :D ) armor penetrationje van szoval ha vkit eltalasz hp-t sebez nem pancelt

[ Szerkesztve ]

(#857) R3laX válasza atidzsiforc (#856) üzenetére

R3laX
(őstag)

Próbálj elé lőni 150, vagyis 26 pinggel :). Még mindig katasztrofálisan laggol. Oké, első vagyok az esetek 80%-ában, de ez a lag.., mint az 56K-s időkben. Doom béta nem ilyen volt, sőt manapság 1 béta se ilyen. Ez így is fog maradni? Mert már lassan annyira előre gondolkozok, hogy az időutazás is menne. :)

[ Szerkesztve ]

(#858) atidzsiforc válasza R3laX (#857) üzenetére

atidzsiforc
(PH! addikt)

:c en nem laggolok, ha az ellen warpol akkor meg nyilvan nem azt a fegyvert eroltetem, amivel a legnehezebb celozni :N

(#859) R3laX válasza atidzsiforc (#858) üzenetére

R3laX
(őstag)

Nekem a 120/10-es UPC-vel iszony. Tesómnak is 10/512-es Adsl-lel is, pedig ott is megvan ált bármilyen multiban a stabil 30 ping. Néha még 1mp is eltelik, mire lő a rakéta pl.

Szerk.: Digid van?

[ Szerkesztve ]

(#860) Winner_hun válasza atidzsiforc (#856) üzenetére

Winner_hun
(Jómunkásember)

Falmászást nem ismertem. Tegnap egyszer próbáltam de nem ment, valószínűleg nem volt elég hegyes szögben tartva a fegyver. A rakétavetővel való nagyobb ugrást már próbálgattam. Az ezzel való plusz ugrás magassága mindegyik fajjal ugyan akkora?

Az alap fegyvernek van erősebb változata, meg azt hiszem olvastam itt is fegyver fejlesztésről. Azt hogy kell, mit kell hozzá csinálni?

(#861) frango13 válasza R3laX (#859) üzenetére

frango13
(fanatikus tag)

Nálad akkor csak annyi, hogy f*s szerverre dob be. Én úgy vettem észre, hogy amikor hollandra csatlakozok, akkor többször dob be jó szerverre. Tesódnak meg tökmindegy, mert kevés az 0,5Mbit feltöltés. Nekem is annyi van és gyenge szerveren alapból nincs rendesen hit és még a torlódás miatt(Mert ugye kevés a feltöltés.) hatalmas teleportos, földhözvágós lagok vannak. Jó szerveren viszont csak a meccsenkénti 2-3 torlódós 10-15mp-ig tatró lag van, viszont ezen kívül jó a hit is és lehet viszonylag rendesen célozni is. :)

WMO 1.1a

(#862) atidzsiforc válasza Winner_hun (#860) üzenetére

atidzsiforc
(PH! addikt)

3 kezdo fegyver kozul lehet valasztani, (machine gun, shotgun, nailgun) ezeknek az erosebb valtozatat lehet felvenni a palyarol (heavy machine gun, super shortgun, super nailgun). nem tudom hol olvastal fegyver fejlesztesrol, valoszinuleg egy diszlekszias szovjet kettos kemmel volt dolgod ;]

rocket jump magassaga attol fugg, hogy milyen utemben kapod el. eloszor ugrasz es utana gyorsan magad ala /melle losz, attol fuggoen, hogy milyen szogben szeretnel repulni

[ Szerkesztve ]

(#863) Winner_hun válasza atidzsiforc (#862) üzenetére

Winner_hun
(Jómunkásember)

No kikerestem. Ez az. Itt több volt felsorolva, annyira emlékeztem. De akkor ezek szerint ez úgy van hogy a kezdő fegyverből lehet erősebbet csinálni - vagy a kezdő fegyver gyengébb mint a normál és ha felveszem akkor lesz normál?

(#864) sto1911 válasza atidzsiforc (#862) üzenetére

sto1911
(PH! kedvence)

Hát ez diszlexias kém rosszul esett :D

(#865) Winner_hun válasza atidzsiforc (#856) üzenetére

Winner_hun
(Jómunkásember)

Sehogy nem jön össze, csak lövi a falat. Ha a földre nyomom akkor hátrafelé eltol.

(#866) .Ishi.

.Ishi.
(fanatikus tag)

Ha érdekel valamit, itt vannak az én méréseim (R5 1600 alap órajeleken, GTX 1060 6GB):

720p, low, resolution scale 75:
avg. framerate: 182,28
GPU usage: 39,58
CPU usage: 35,03

1080p, low, resolution scale 100:
avg. framerate: 160,64
GPU usage: 74,69
CPU usage: 34,65

Hmmm, egy kis Vulkan támogatás jó lenne :DDD Arról nem szól a fáma, hogy miért kellett egy idTech 6 + Saber engine hibridet használni a sima idTech 6 helyett?

(#867) atidzsiforc válasza .Ishi. (#866) üzenetére

atidzsiforc
(PH! addikt)

mert a tech6 meg semennyire nem volt kesz, amikor ez a project mar fejlesztes alatt volt

(#868) .LnB

.LnB
(PH! félisten)

1h32m-nél Cypher vs k1llsen (és utána is van még k1llsen ellen pár meccs): [link]
Van benne egy meccs FisT ellen is. :)

[ Szerkesztve ]

// Táti Tigrisek // Pittsburgh Penguins \\ MAC Újbuda \\

(#869) R3laX

R3laX
(őstag)

Tudni vmit arról, hogy lesz a folytatás? Lesz még nyilt béta, vagy megjelenés?

(#870) atidzsiforc válasza R3laX (#869) üzenetére

atidzsiforc
(PH! addikt)

Launcher irja h 26-tol folytatodik

(#871) loosht válasza R3laX (#869) üzenetére

loosht
(senior tag)

És a mostani meddig tart? :)
Akkor ezek szerint vége.

[ Szerkesztve ]

(#872) R3laX válasza atidzsiforc (#870) üzenetére

R3laX
(őstag)

Á, köszi. Ahhoz képest, hogy mekkora lag halmaz, nekem hiányzik azért ha nincs :D . Sztem sokan így vagyunk, hogy szar, de azért van benne vmi jó :) .

(#873) atidzsiforc válasza R3laX (#872) üzenetére

atidzsiforc
(PH! addikt)

Quake is more disgusting than love, so you have to be in love with quake. :P

(#874) Synthwave válasza R3laX (#872) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

A -> QC <- hiányzik?

: /

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx & Glide 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#875) R3laX válasza Synthwave (#874) üzenetére

R3laX
(őstag)

Jah :) , a Q3-at már 2011 óta nem tolom. Nekem bejön a hibái ellenére is. Jó hiánypótló a mai korban. Egy 99-es gémben már nem látok potenciált. Elég volt az a 2003-2011-ig tartó funolgatás.

[ Szerkesztve ]

(#876) Synthwave válasza R3laX (#875) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

21 éve nincs arena shooter fronton hiány - nem is lesz, amíg akár egy merevlemezen is ott lesz az executable.

Amúgy Q3 =/= QL.

Egy ilyen játékban a potenciál a saját skilled és az, hogy meddig emeled a lécet.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx & Glide 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#877) sto1911

sto1911
(PH! kedvence)

(#878) savior válasza sto1911 (#877) üzenetére

savior
(senior tag)

Erdekes hogy egy pillanat alatt lelo valakit. En istenunagsig lottem az ellenfeleket, megse haltak meg. Ezert is untam bele a 20 die / 0 killbe.
Vajon a mostani patchben javitjak, hogy csak 1 szalon toltott a jatek? Nem volt valami jo, hogy 5 perc volt amig betoltott a menuig.

[ Szerkesztve ]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#879) sto1911 válasza savior (#878) üzenetére

sto1911
(PH! kedvence)

Ez eleg osszetett kerdes, eloszor is nem eleg loni, el is kell talalni :D
Masreszt meg nem tudni, hogy fullon van-e vagy mar veres a nyaka.
Harmadszor meg ha o tobb sebzest visz be neked mint forditva, akkor ugye megint rossz oldalara kerulsz a statnak.

A toltes kerdesre nem tudom a valaszt, en nem vettem eszre, bar teny, hogy tobbet tolt, mint illene.

(#880) savior válasza sto1911 (#879) üzenetére

savior
(senior tag)

Biztos benan celzok, de akkor meg nem tul kezdobarat a jatek(pl a celkereszt tul kicsi es alig lehet vele celozni).
Nekem a CB alatt jo volt a toltesi ido, de az utolso hosszu teszten mar csak 1 processzor szalon toltott a jatek es eleg sokaig tartott.
Valami skillrol is hallottam, de a jatekon belul nem talalkoztam skillhasznalattal. A sprintet se tudtam eddig hogy letezik...

(#881) Synthwave válasza savior (#880) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Ez nem túl kezdőbarát? Annyira egy szétvizezett "Quake", hogy az már fáj.

(#882) savior

savior
(senior tag)

3 ora letoltes utan lefagyott a kliens. Ujrainditottam, errefel kezdene elorol. Nem akarja ez a jatekot.

(#883) atidzsiforc válasza savior (#882) üzenetére

atidzsiforc
(PH! addikt)

de ma minek toltod? 26-ig offline a szerver :D

(#884) olbaidhun válasza savior (#880) üzenetére

olbaidhun
(őstag)
LOGOUT blog

"pl a celkereszt tul kicsi es alig lehet vele celozni"

lol

;]

Nincs törékeny küldemény, max gondatlan csomagolás ☎ 7O 638 9O93 ★ ¹⁰⁺ ᵉ́ᵛᵉ ʰᵃʳᵈᵛᵉʳᵃᵖʳᵒ́

(#885) savior válasza atidzsiforc (#883) üzenetére

savior
(senior tag)

Akkor majd 26.an reggel elinditom a toltest.

(#886) savior

savior
(senior tag)

Magyar ido szerint mikor indul a teszt?

(#887) rumkola válasza olbaidhun (#884) üzenetére

rumkola
(PH! kedvence)

:C :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=rumkola

(#888) savior

savior
(senior tag)

Mekkora a patch?

(#889) loosht

loosht
(senior tag)

Kiborít ez a töltési idő! Eddig is lassú volt, de ez a mostani verzió katasztrófa! Tegnap direkt megnéztem, hogy 1 óra 4 percet ment a QC és ebből 17 perc volt a játék, a többi töltögetés meg játékra várakozás volt. Sacrifice-ra vártam 9:48-at, majd mikor talált, töltött egy pár percig és mikor beléptem fél perccel később vége volt és megint jött a több perces menütöltögetés. Ez volt az a pillanat, amikor úgy felb.tam az agyam, hogy ki is kapcsoltam a gépet. :W

(#890) savior válasza loosht (#889) üzenetére

savior
(senior tag)

Vedd le a grafikat a minimumra, ugy kevesebbet tolt. Jobb hijjan en is ezt csinaltam...

(#891) loosht válasza savior (#890) üzenetére

loosht
(senior tag)

Ettől lentebb már nem lehet. :D Az a baj, hogy hiába van X mag a gépben, csak egyet használ.

[ Szerkesztve ]

(#892) atidzsiforc

atidzsiforc
(PH! addikt)

uj map

(#893) Synthwave válasza atidzsiforc (#892) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Silence és Toxicity ugrott be, némi Aliens-behatással.

Ellenben szokás szerint napraforgók és kutyatejek lövik egymást a trailerben.

(#894) olbaidhun válasza Synthwave (#893) üzenetére

olbaidhun
(őstag)
LOGOUT blog

Azmi? Mármint kutyatej?

Nincs törékeny küldemény, max gondatlan csomagolás ☎ 7O 638 9O93 ★ ¹⁰⁺ ᵉ́ᵛᵉ ʰᵃʳᵈᵛᵉʳᵃᵖʳᵒ́

(#895) SP!T válasza olbaidhun (#894) üzenetére

SP!T
(PH! addikt)

Kb így néznek ki.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#896) Synthwave válasza SP!T (#895) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

És a kombat szkillük is hasonló. ;]

(#897) olbaidhun válasza SP!T (#895) üzenetére

olbaidhun
(őstag)
LOGOUT blog

Kutyatej team ilyesmi logo-val?
Upgradelt skillek, erős csapat, bullshit.

(#898) SP!T

SP!T
(PH! addikt)

Vajon mibol profital tobbet a QC? i7-4790S (3.2/4GHz) vagy magasabb orajelu, de HT nelkuli i5-4690 (3.5/4GHz)?

(#899) olbaidhun válasza SP!T (#898) üzenetére

olbaidhun
(őstag)
LOGOUT blog

Eddig mindenki az 1 szál miatt sírt. Talán később majd a htt ből is profitál..

(#900) Synthwave válasza SP!T (#898) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Szerintem abból, ha néha játszol QL-t és visszamászol a totyikba is. ;] Kicsit egyoldalú az input arrafelé mostanában.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Champions
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.