Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chartreux

    csendes tag

    Szep estet!

    Kis iranymutatasra lenne szuksegem az oreg rokaktol, egy kisse belekavarodtam a dolgokba.
    Egy ideje tanulgatom munka mellett a HTML+CSS kombinaciot amivel nagyon jol haladtam, konnyen ment minden. Aztan jott a dolgokhoz a 'bonyolultabb' resz, bekoszontott a Javascript, amit jelenleg probalok elsajatitani ahogy ez az erombol tellik. Mikozben ezt tanulgatom mar allitanam fel a kovetkezo celokat, es eleinte ez a PHP lett volna, amivel a weboldalfejlesztesnel maradtam volna. De aztan 1-2 angol forumot elolvasgatva rajottem, hogy nem feltetlen szeretnek megmaradni a weboldalfejlesztesnel, sokkal inkabb egy olyan nyelvet hasznalnek, ami majdnem minden iranyban "nyitott".

    A kerdeseim a kovetkezok lennenek(Lelkes tanulo vagyok csak, ne egyetek meg, hogyha butasagokat kerdezek :D ):

    -Hogy alakitsam a tanulasi tervemet, mit miutan tanuljak?
    (HTML-CSS-Javascript-?)

    -Szukseges nekem egyatalan a PHP, esetleg tudnek helyette egy C#-ot vagy valami hasonlot tanulni, es ezt hasznalni egy weboldal Backend reszehez?

    -Milyen "kiegeszites" javasolt a Javascript-nel es a PHP-nal (JQuery/SQL(Ezzel sem allok stabil labakon :F) )?

    Kicsit hosszura huztam, de nagyon kene mar egy rovid atfogo magyarazat, hogy mit mire tudok epiteni, mert ahany forumot olvasok, annyi kulonfele elkepzelest latok.

    Nagyon megkoszonnem, ha valaki aki jartas ebben, tiszta utra terelne engem. :))

Új hozzászólás Aktív témák