Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiss_R

    tag

    válasz Robi04 #383 üzenetére

    Bárkiként hozzászólva: én ezt találtam, amikor nézegettem ezt a telefont, ezek a hivatalos viszonteladók:

    https://xiaomiofficial.hu/hivatalos-viszonteladok/

    Ha itt veszel, akkor gyártói garanciát kapsz, ezért jóval drágábbak (20-40k) is itt a készülékek, mint a többi helyen. Bár láttam olyan boltot is, amelyik nem ad gyártói garanciát, de olyan áron kínálta, mintha azt hivatalos forgalmazónál vennéd, szóval van azért pofátlan lehúzás, ha nem figyelsz. Emagnál is figyelmesnek kell lenni, mert ott csak annál van gyártói garancia, amelyiknél maga az Emag a forgalmazó, és nem valamelyik kisebb cég, amelyik ott árulja a készüléket. Ez amúgy az áron is látszik, a hivatalos Emagos szintén drágább, mint a sufni gsm-es.
    A hivatalos garanciásoknál nem találtam érdemi különbséget az árnál, így a Media Marktban vettem végül (ott volt készleten, az volt viszonylag közel). Nekem azért fontos volt, ha valami miatt garanciáztatni kell, akkor talán nem egy hátsó kis sufniban cseréli egy random hozzá nem értő személy a meghibásodott alkatrészt egy utángyártott filléres vacakra, hanem mindez egy rendes szervizben történik meg.

  • Pityu.

    nagyúr

    válasz Robi04 #383 üzenetére

    Az emag ál biztos,hogy jó garanciát kapsz csak kicsit borsos áron,olcsóbbak ál meg mondjuk az aquára kérdezz rá. Rám bővítést inkább kapcsold ki ha veszel telefont nem sokat ér. Azt szokták mondani ugye degradálja a tárhelyet meg a tárhely lassabb mint a rám így nem nagyon gyorsít a másik szerintem 8gb rám bőven elég mindenre.

    [ Szerkesztve ]

    Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Új hozzászólás Aktív témák