Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ÁjjLe BoBBi

    csendes tag

    Sziasztok!

    Szeretném kicsit tuningolni a gépet, mert hát röhej, de az 5éves lapomról most tudtam meg hogy kb arra találták ki...:)
    Ezen csak azért lepődtem kicsit meg, mert valahányszor állítani akartam az fsb-t, vagy nem indult el, vagy egy idő után szétfagyott, vagy sípolt.
    Semmi komolyba nem nyúltam bele, igazából működnie kéne, valamit tuti nem jól csinálok.
    A konfig előző gazdája annó azt mondta hogy ő 3.8ghz-en járatta és mindig stabil volt.
    Nálam ezt már nem tudja, igaz a tápom, és a ramjaim már nem ugyanazok.
    400as codegen táppal rendelkezem, és 2x 512es ddr-el, melyek közül egyik csingli-csungli, másik kingmax (hozzáteszem napokon belül nagyobb és komolyabb ramokhoz jutok).

    A proci hűtőjét is le kell cserélnem, mert valami 5 éves szar van rajta ami jelen pillanatban sem képes 50 fok alá paszírozni az alap órajelen működő cpu-t.
    Egyébként a 400as táp elég e a művelethez? Hol tudom megnézni hogy a rendszer mennyit eszik meg belőle?

    ''Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.'' Ha érdekelnek az online versenyek látogass el ide -> www.liveforspeed.hu , jelentkezz és mártózz meg az adrenalinban!

Új hozzászólás Aktív témák