Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz cocka #467 üzenetére

    Ja, én is erre gondoltam, amikor írják, hogy:
    elképzelhető, hogy sok ügyfél – mint ahogy ezt olvasónk is jelezte – egyszerűen átmegy másik bankhoz, mert elhiszi azt, amit a hirdetményben lát.
    Persze, mert a tipikus OTP ügyfél - akinek nem inge, ne vegye magára, legyen minél több kivétel - olvasta valaha is bármelyik hirdetményt...

    A bank nem fél ettől. Nem érzékeltek az ügyfelek részéről növekvő érdeklődést ezzel kapcsolatban. szerintük a banki ügyfél-tájékoztatás mellett szerepe lehet ebben a hitelintézeti törvény módosításáról, illetve a Magatartási Kódex bevezetéséről szóló részletes sajtóbeszámolóknak is.
    Naná, hogy nem fél, hiszen még mindig van egy rakat ügyfelük, aki úgyse olvassa el a hirdetményeket, de hallott arról a tévében, hogy van egy ilyen kódex, és most már csudijó lesz úgyis minden. :U

    mod: Nálam meg volt először a megyeszékhely legnagyobb fiókja, ahol a főfő bankkártyás ügyintéző nem tudta megmondani, mi a különbség MC és Visa között, én mutattam meg neki a saját prospektusukban.
    Ezután 3x kellett bemennem fiókba, hogy új telebank kódot adjanak, mert a régit elfelejtettem. Ezt is úgy, hogy szüleim a saját telebankjukon át megkérdezték az ügyintézőtől, hogy egész pontosan mit mondjak a fiókban, hogy végre megértsék, mit akarok, de így is szájat húzva, kb. fél óra alatt sikerült megoldaniuk...
    Ezt követően pedig a lakáskasszánál a kiutaláshoz általam megjelölt bankszámláról szóló papírt nem akarták elvenni tőlem, mondván úgyis más ügyintéző lesz majd akkor, és nehogy elvesszen (!). Később pedig közölték, hogy OTP-s számlára át tudják utalni, de más bankbelire nem. Három fiókban három különböző infót adtak (ja egyikben ügyintézés közben felvette az ügyintéző a privát mobilját (!), és azon csacsogott vagy öt percet), plusz telefonon is kétfélét legalább, végül kiutalták a más banki számlámra, de azóta sem kaptam egyetlen fecnit sem arról, hogy ez megtörtént.
    Emlékeim szerint ezt követően szüntettem meg véglegesen a számlámat náluk, sőt még a következő lakáskasszám is Fundamentás, nehogy kapcsolatba kelljen kerülnöm velük. :D

    [ Szerkesztve ]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák