Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GombócArtúr

    senior tag

    válasz Foglalt név #18 üzenetére

    Annyira nem vagyok otthon a témában. Azt tudom hogy e legelső Omega után, nem tettszett neki a Vectrája mert túl kicsi volt :D
    A 94'-es nagyon frankó volt, kényelmes, tágas, jó benne utazni. Autómataváltós volt sport fokozattal, meg hegymenet fokozattal, frankón húzott (azért megnéztem volna mit csinál egy 3000-es motorral.). Ez nem ette az olajat, de a benzint annál inkább.

    A legújabb, kivül-belül a legszebb autó az Omegák közt. Belga import, tele extrával, digitális légkondi - a két ülésen külön beállitásokkal, cd-tár, gps (bár ez használhatatlan magyarországon) és beépített fedélzeti computerrel irányítható nokia telefon.

    Azért pár dologért nem vagyok odáig.

    - fedélzeti komputer: bármerre néztük sehol nem kaptunk nagy kijelézőset, csak a megfelezett méretűt (nem tudom miért volt jó ezzel terjeszteni)
    - talán a frankó magyar utak miatt már keletkezet egy sor pixelhiba a kijelzőn
    -az anyósülés előtti tartó kicsi (főleg hogy oda szerelték a nokia telefont) és a nyitószerkezete ugyanolyan gyenge mint az előző modellnek.
    - Bulgáriában anyagfáradás miatt szétment egy vulkanizált gumi az egyik tárcsán amit az ékszíj hajt, jól megszívtuk miatta


    Egyébként valamiért igen nehéz volt használtan szerezni, sokat kellett böngészni a neten hozzá. ígyis kompromisszumokat kellett kötni.
    Valamiért a kombikat erőltették nagyon ebben a modellben, amik szerintem nem néznek ki jól, csak sedanban szépek.

    [Szerkesztve]

    ''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

Új hozzászólás Aktív témák