Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pcnet

    addikt

    válasz Biohazardxxx #3419 üzenetére

    Én pont ellenkező a tapasztalatom. Voltak alsó, és alsó középkategóriás telefonjaim. Galaxy Mini, Xperia Mini, HTC HD 2 portolt androiddal, de mind bugos vagy lassú volt. Xperia Mini ICS frissítés után használhatatlanná vált. Ilyen 20-30 mega szabad ramok. Elkezdtem Ingressezni Galaxy S+-al. Jött egy email vagy rám írtak Hangoztson, bezárta Ingresst. Megutáltam androidot, de Ingress akkor még nem volt iOS-re és 100 ezret se akartam (tudtam) telefonra kiadni. Végül azt mondtam, oké, egyszer veszek egy felső kategóriás telefont 100 ezerért és 3 évig nem lesz rá gond. 1.5 éves Nexus 4em, de a hajamat tépem tőle! 4.3mal push üzenetek wifin késve jöttek, Kitkaten nem villant fel kijelző bejövő híváskor, vagy épp letenni nem tudtam, mert fülemtől elemelve nem kapcsolt be a kijelző. Most Lollipop... Bughalmaz, h*gy, f*s, sz*r használhatatlan rendszer. Memoria elfogyás, fényerő szabályzás hiba, kamera reboot, AndroidOS darálás, 5%onként esik a töltöttség, kikapcsol, újra indul, hívásnál csak hallózok, nem haljuk egymást... Vicc! Power gomb csere, akksi csere de merül ugyan úgy. 120 ezremben van és sokszor szívesen falhoz vágnám. 30 ezres Dottot meg imádom használni, nem indul újra, nincs, hogy nem halljuk egymást, nincs memória elfogyás, kamera reboot, AndroidOS darálás, extrém merülés stb... És 1/4-e árban. Ugyan arra használom, sőt még fényképezni is tudok vele, nem rebootol. Tudok telefonálni vele, nincs a hallózás, de nem halljuk egymást. Meguntam, hogy 3 naponta új romot tegyek fel, mert egy bugot foltoznak, jön helyette három másik. Ma olvast, hogy N4 meg sem kapta még az 5.1et, már jön az 5.1.1, mert 5.1 is bughalmaz. Köszi Google, nem leszek béta tesztelő! Csak egy stabil telefon kell, amit bármikor bárhol használhatok. Ezt a 100 ezrestől nemnkaptam meg, a 30 ezrestől igen. Azt hittem lesz majd csomó kompromisszum, de töltés idő is megoldóDOTT.

    [ Szerkesztve ]

    “A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

Új hozzászólás Aktív témák