Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz temppro #70694 üzenetére

    Hát igen, sajna nekem is lassabbnak tűnik a Samsung QLED után, de mivel szinte alig nézek TV-adást, így együtt tudok élni vele.

    #70693 Kisszaboo: Én is tartottam kicsit az OLED-től, de nálam például eddig semmi baja nincs a Philips 706-nak, pedig most igyekszem egy kicsit meghajtani a hosszú hétvégén, hogy még a 14 napon belül derüljön ki, ha gond van vele.

    (Volt egy ASUS monitorom, annál már másnap előjött egy pixelhiba, majd rá két napra újabb kettő. Ekkor felhívtam a boltot, és közöltem, hogy vagy kicserélik, vagy ha nem, akkor elállok a vásárlástól. Azt írták, ők nem tudják kicserélni, csak a forgalmazó, küldjem vissza, ők elküldik nekik, és majd közlik, mit határoztak. Erre én mondtam, hogy akkor inkább élek az elállási jogommal. [Még szép, mire eljut odáig, megvizsgálják, majd közlik, hogy még nincs elég hibás pixel a cseréhez, majd visszaküldik, addigra letelik a 14 nap és nem veszik vissza.]

    Becsomagoltam és küldtek érte futárt, majd mikor megkapták, üzentek, hogy az árát akár le is vásárolhatom náluk. Mivel láttam egy ugyanolyan monitort egy másik üzletben is, ráadásul ott pár ezer forintért pixelgaranciát is vállaltak rá, így inkább visszakértem a pénzt és megvettem onnan. És annak már semmi baja sem volt. Szóval attól, hogy kifogsz valamiből egy hibás darabot, még nem kell elásni azt a típust.).

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák