- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Honor 200 Pro - mobilportré
- Google Pixel topik
- Youtube Android alkalmazás alternatívák reklámszűréssel / videók letöltése
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Táncolni még nem tud, de stabilan áll az Android 17 a lábán
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- iPhone 12 mini - kicsi a bors, de bitang erős
Új hozzászólás Aktív témák
-
tildy
nagyúr
-
Tim82
félisten
válasz
Kalandor
#41571
üzenetére
Kitartó turkálással ilyen szintű "személyeskedést" bárkitől elő lehet ásni, ha rendelkezik jó pár éves fórumos pályafutással.
Szóval komolyan az az érv, hogy joggal sározzátok neduddkit, hogy a múltban nem léptetek ilyen esetben, amit utólag, mondhatni visszamenőleges hatállyal előrángattok, mint állítólagos szabályszegés, és kb. arra hivatkoztok, hogy a moderátori gárda nem volt hajlandó kisilabizálni az írásait, amikor az adott topikban is van rendszeresen jelen olyan moderátor, aki tudja értelmezni azt, amit írt és rendszeresen társalgott is vele?
És hogy tőled idézzek: "neduddkival senkinek semmi baja, csak írásmódja nem összeegyeztethető a szabályainkkal, maximálisan értelmes ember, tud rendesen is írni, ha akar." - akkor most melyik az álláspontod: az, hogy szabályokat áthágó bajkeverő, vagy hogy senkinek semmi baja vele?
Az én gondom az, hogy hoztatok egy döntést, ami olyan, amilyen (én sem értek vele egyet, de nem is azért írok), de legalább nem az utólagos besározásával kellene igazolni. Ha eddig csak az írásmódjával volt gond, ahogy magad is írtad, akkor miért kell hirtelen utólag kreálni egy bizonyíthatatlan bűnlajstromot? Nem érzitek ezt etikátlannak?
-
válasz
Kalandor
#41571
üzenetére
Minden ez ügyben tett megnyilvánulásoddal csak rontasz a helyzeten, és azon a képen, ami Rólad, illetve az általad képviselt szellemiségről kialakult.
Szerintem Neked már sok volt ez moderátorkodás, és kissé bekattantál. Nem tudom másra vélni a dolgot. Minden egyes érv lepereg Rólad, és folyamatosan véded a védhetetlent, és fenyegeted/szankcionálod azokat, akiknek mondjuk más a véleményed, mint Neked.
Az élet nem fekete és nem fehér, és az értelmes és jóindulatú embereket hagyni kell élni; aki nem árt senkinek, azt nem kell bántani. (Live and let live) És itt nem előjögokról van szó, hanem közösségről, bár ezt már egymilliószor elmondtuk.Szerény tanácsom az volna, hogy keress egy kevésbé stresszes foglalatosságot/munkát/hobbit és mondjuk egy pszichológust. Hidd el, jobb lesz mindenkinek.
Lehet bannolni, nyugodtan, elvégre személyesen szóltam be, sokadjára, és biztosan ott van már az adatlapomon.
-
parandroid
félisten
válasz
Kalandor
#41571
üzenetére
Ja, ez majdnem olyan kőkemény személyeskedés, mint amikor tegnap kiröhögtük Bandust, hogy 26 évesen vége lett az életének a szakítás után. Mer' köcsögök vagyunk. szóval az a 'maga módján' azért a kispadon sincs még a helyi ligában sem. Másrészt meg érzésem szerint Runner kollégával ismerik is egymást egy ideje... Silabizálgatni meg nem szoktam, és bár szerintem egy nagy majom a hülye írásmódjával (különben is az egész geg annyira huszadik század eleje...), én mindenesetre folyékonyan olvasom.
p
Új hozzászólás Aktív témák
- Dell Latitude 3120 Win11 /8Gb RAM/ Érintő kijelző/ 2in1 tablet is /128 GB SSD/ Több órás akkumulátor
- Steam Deck 512GB FULL EXTRÁS CSOMAG ÚJSZERŰ, AJÁNDÉKOKKAL!
- Bomba ár! Dell Latitude 5490 - i5-8G I 8GB I 256SSD I 14" HD I HDMI I Cam I W11 I Garancia!
- Bomba ár! Lenovo X1 Yoga 1st - i5-6G I 8GB I 512SSD I 14" FHD PXCsík I HDMI I W11 I Cam I Gari
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T490 - i5-8G I 8GB I 256SSD I 14" FHD I HUN I Cam I W11 I Garancia!
- Apple iPhone 14 Plus 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Prémium PC házak akár 20-40% kedvezménnyel eladók garanciával, számlával! Upd. 03.28
- Honor 200 Pro / 12/512GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Samsung QM55B 55" UHD 4K LED Signage Reklámmonitor 27% ÁFÁS
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L490 - i5-8G I 16GB I 256SSD I 14" FHD Touch I HDMI I Cam I W11 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


