Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bbazsy

    őstag

    válasz WN31RD #31416 üzenetére

    mivel foglalkozol -ha nem titok-, h ilyen dolgokkal példálozol ?
    kriptográfiával mélyebben, vagy ez csak úgy jött..

    kérdésem (ha elsőre nem is tűnik annak) komoly, tényleg érdekelne.

    [ Szerkesztve ]

    ..

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz WN31RD #31416 üzenetére

    sajnos tevedsz, rengetegszer irnak nagy es egyertelmu baromsagokat, s nem ritkan tarsul ez provokacioval, szoval meg csak a szakmai tudatlansag sem okolhato minden esetben
    es ha megnezed a fentebb, Pompi altl felhozott, altalam kiegeszitett peldat, ott is erzodik, hogy sokkal inkabb irt hulyeseget az illeto, minthogy "szakmai pontatlansagrol" lenne szo, s van egy olyan erzesem, hogy ezt mindossze azert tette, hogy belekothessen moonman-be
    abban igazad van, hogy velemenyt elmondani lehet, s abban is, hogy sokszor nehez meghuzni a hatart, viszont ketsegtelen, hogy mikor nem az, tobbnyire akkor sem tortenik semmi, amig az indulatok el nem szabadulnak, s leginkabb az marad meg, hogy moonman (vagy barki mas, hasonlo helyzetben levo forumozo) mar megint szemelyeskedik, meg lehulyez
    az soha fel sem merul, hogy ugyan miert? (mert mondjuk valoban hulye az illeto, raadasul erre buszke is)

    ami a bulvart es a rosszindulatot illeti, azon allitasom tovabbra is tartom
    lehet hozni ellenpeldanak moonman cikket (mely szerintem nem elfogult, legfeljebb egy szemszogbol tekinti a problemat), de lehetne hozni dajko pal irasai kozul is egy parat
    viszont sajnos (es itt komolyan irom, hogy sajnos) nem ez a dominans, sokkal inkabb az, amit korabban emlitettem, s a fentiek csak a szabalyt erosito (nagggyon ritka) kivetelek
    a forumban mar "megszokott", hogy fikazzak az ms-t, a google-t, az xyz ceget, mert csak, mert jolesik, mert nincs jobb dolguk, de egy ideje ez jon at a hirekbol is

    ertem, koszonom

    szerk.: nezzenek oda, szobajon a bulvar, erre felkerul a bal oldalt legfelulre a WC-ulokes hir topic-ja....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák