Hirdetés
- Honor Magic V2 - origami
- MWC 2026: Kezünkben a Vivo V70, megvan a magyar ára is
- iOS alkalmazások
- Milyen okostelefont vegyek?
- Huawei Watch GT 6 és GT 6 Pro duplateszt
- Motorola G86 - majdnem Edge
- Yettel topik
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- OnePlus 15 - van plusz energia
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
Aktív témák
-
tildy
nagyúr
Na ezért meg aztán tényleg szállj magadba.
Sosem ittam ájulásig, azaz ez nem az én példám...
Szokjanak rá a dohányzásra , ill. próbálják ki a drogot: mindenki azt tesz amit akar, én nem vagyok rászokva egyikre sem... Felőlem akár ki is próbálhatják, nem fogom azt mondani , hogy igen , muszáj kipróbálniuk, de azt sem , hogy ne, semmiképp, mert ez ördöggel cimborálás (másrészt ez esetben még álszent is lennék) Ha ki akarják, akkor tegyenek belátásuk szerint, ha nem akkor is.
---------------------------------------------------------------------
Szalma:sosem álltam ki pozitívan mellette, nem ''kampányolok'' max az ellen kampányolok, akik konzervativizmusból, demagógiából azt mondja hogy fujj.
Erdeya: anyám őskonzervatív, nem tud róla... De ez nem is baj...Semmi köze hozzá...Nem kell nekem évekig tartó lelki terror, mert hogy azt csinálná.
Most képzeld el 18 éves hugomat alig meri elengedni két napra egyedül, állandóan ellenőrzi, jajj nehogy baja legyen, jajj így meg úgy, miközben nem veszi észre, hogy ezzel árt nekünk.
Fater tud róla, hogy miket próbáltam, de amíg otthon nem lát ''más állapotban'' , addig őt nem zavarj.
Bízik annyira bennem, hogy tudom hol a mérték...szvsz németben, mikor kinn dolgozott ő is próbált ezt azt...
-------------------------------------------------------------------
Mégegyszer mondom , mert nem értenek páran a szóból :
Én sosem kampányoltam a drogok mellett, Hanem inkább az ellen kampányolok, hogy ne legyen félretájékoztatás ebben a doologban. Mert az viszont van. Higgyétek el, megtapasztaltam én már a pozitív és negatív oldalt is.
[Szerkesztve]
Aktív témák
- iRacing.com - a legélethűbb -online- autós szimulátor bajnokság
- Formula-1
- Spórolós topik
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Sweet.tv - internetes TV
- Honor Magic V2 - origami
- Luck Dragon: MárkaLánc
- MWC 2026: Kezünkben a Vivo V70, megvan a magyar ára is
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- iOS alkalmazások
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! AMD Ryzen 7 5800X3D 8 mag 16 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- Samsung 860 Pro 256GB V-NAND SSD
- BESZÁMÍTÁS! 2TB Samsung 990 PRO NVMe SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Beszámítás! LG UltraGear 27GL850 144Hz QHD IPS 1ms monitor garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

