- Apró változásokkal, elődjénél jobb áron kezd a Google Pixel 10a
- iPhone topik
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Yettel topik
- Sony Xperia 1 V - kizárólag igényeseknek
- Babra megy a játék az iPhone 18 Pro esetében
- Amazfit Active 2 NFC - jó kör
- Motorola Moto G77 - kis motor, nagy karosszéria
- Így fotóz és ennyire melegszik a Galaxy S26 Ultra
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
-
Mobilarena
Az objektívekre két nagyon fontos adat jellemző, melyek alapján rendszerint azonnal be lehet őket sorolni. Ezek az objektív fényerejét és gyújtótávolságát jelző számok.
Új hozzászólás Aktív témák
-
MaUser
addikt
Tamron 70-300 VC SP-ről ódákat zengenek dx vázra téve. Leírások alapján jobb, ráadásul olcsóbb és kb. azonos méretű/súlyú, mint a Nikon 70-300VR, ami pedig szintén nem egy rossz üveg. Amit olvastam róla az alapján mentes a 17-50/2.8, 28-75/2.8 eszméletlen gyári szórásától (volt mindkettő, de vagy háromszor cserélni kellett őket, mire hozták a várt eredményt.)
Képminőségben nyilván nem a 18-200 a nyerő, de nem egetrengető a különbség, főleg ha torzítást, ca-t (nem tudom ezt kompenzálja-e automatikusan a d3000) valamivel automatikusan javíttatsz. (LR, Capture NX, DXO, stb.)
Szóval a 18-200 vs. 18-55 és 70-300-at gondold azért át. Közel plusz fél kilót fogsz cipelni a második kombóval, ráadásul ott kell hogy legyen nálad a táska is, mert a csereobit vinni kell valahol.
Új hozzászólás Aktív témák
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

