Hirdetés
- CES 2026: Minden kiszivárgott bemutatója előtt a Motorola új csúcstelefonjáról
- Mobilhasználat külföldön
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- Milyen okostelefont vegyek?
- Samsung Galaxy S21 FE 5G - utóirat
- Visszatérnek a Samsung tervezte CPU-magok és GPU az Exynos 2800-ban?
- Yettel topik
- OnePlus 15 - van plusz energia
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- iPhone topik
-
Mobilarena

-
válasz
koncsik
#8002
üzenetére
(rögzített hozzászólás)
Sajnos az összefoglalóba került h.sz.-ok is hiányoznak, 1-et találtam. Összesen 5054-6661 közötti hozzászólások vesztek el (pont a legforróbb időszak...)
Kérlek nézzetek rá az ÖF-ra és amit fontosnak gondoltok a hiányzó info-kból, írjátok meg újra a fórumba. #ÖF
Ugyanez ez esetleg hiányzó friend code-okra is igaz. #FC
Nagyon köszönöm előre is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
sm4e86
csendes tag
válasz
Bad Pritt
#7683
üzenetére
Persze, sőt, meg merem kocskáztatni, hogy a Nintendo ezt tudatosan alakította ki. Azt gondolom, hogy a Nintendo ugyanaz a konzoliparban, mint a Disney a filmiparban. Magas minőségű alkotásaikkal elkötelezetté tették a rajongókat, így megengednek maguknak ilyeneket is. Mert ma már egy konzolgeneráció váltás messze nem akkora mértékű, mint mondjuk 20 éve.
De a következő kérdés: Mennyire játszik szerepet a megnövekedett költség, amitől beszélnek manapság a játékfejlesztés kapcsán?
-
sm4e86
csendes tag
Innen lehet Európai Unión belül rendelni a hivatalos Nintendo webshopról. https://store.nintendo.ie/en
-
sm4e86
csendes tag
Erre utalnak a kiszivárogtatott technikai specifikációk is.
-
sm4e86
csendes tag
válasz
morfondőr
#247
üzenetére
Az az érzésem, hogy a Nintendónál csak azért tették ezt a bejelentést, hogy nyugtassák a kedélyeket, és az esetleges szivárogtatások hírértékét csökkentsék. Sokkal inkább gondolom úgy, hogy ez a kiszivárogtatott hírekre egy reakció.
Én úgy vagyok vele, hogy 2025-ben lesz reális az új konzol megjelentetése.
Szerintem az egyik fő kérdés, hogy maradnak-e a hibrid megoldásnál, vagy már asztali konzol lesz az új Nintendo gép. Ez meghatározhatja az új konzol technikai felszereltségét, fejlettségét. Tudva, hogy a Nintendo a Wii úta nem erőlteti meg magát hardver-ügyben, nem számítok egy nagyon erős konzolra. -
sm4e86
csendes tag
válasz
David888
#236
üzenetére
Igen, ezt én is olvastam. Engem személy szerint az ilyen kiszivárogtatások nem szoktak érdekelni, mert bár vannak, amik megvalósulnak, de jobb szeretem a hivatalos információkat. De amiket itt olvasok, mindenképp ígéretesnek tűnik. Végülis, ha a maga lépteiben, de halad a korral a Nintendo.
-
sm4e86
csendes tag
Én se számítok rá. Valamivel biztos erősebb lesz, mint a Switch, nem hiszem, hogy versenyezne a Playstation 5-tel.
Sőt, megítélésem szerint a Nintendo az egész karrierje során egyszer vívott csak tudatosan konzolháborút: Super Nintendo vs. Sega Mega Drive. Se a PS mellett nem vehető komolyan a N64 kazettás rendszere, se a PS2 mellett a GC kis lemezes formátuma.
Én úgy tippelem, hogy nagyjából akkor döntötte el, hogy saját útra fog lépni, amikor látta, hogy a Playstation CD-s rendszerének megvannak a maga hibái (pl.: töltési idő), és saját útra lépnek. Az 5. generációt egy elvesztegetett generációnak tartom, mert a Sony a gyengébb hardvere miatt nem tudta kiaknázni a CD-ben rejlő lehetőségeket, ezért zenével töltötték meg, ahogy a Nintendo a kazettás rendszer miatt nem tudta kihasználni az erősebb hardver lehetőségeit. Hogy mennyire nem ismerte a Nintendo a saját konzolját, jól jelzi, hogy mennyit fejlődtek a versenyjátékok: Mario Kart 64 - Diddy Kong Racing - F-Zero X.A 6. generáció már valamivel jobb volt, mert sokkal tartalmasabb játékok jöttek, de tősgyökeres Nintendósként akármennyire is bosszantott, hogy a gamer média csak PS2 - XBOX párharcról beszélt, a GC-t meg szinte teljesen kihagyták a szórásból, legbelül tudtam, hogy a valóságot írták meg. Ez azóta is így van, csak annyi a különbség, hogy a népszerűbb Nintendo konzolok jobban fókuszba kerülnek.
És ez a trend megmarad. A Nintendo az új konzoljával sem a riválisokkal fog harcolni, hanem a rajongók kegyeiért (és pénzéért).
-
sm4e86
csendes tag
válasz
hombre[EU]
#224
üzenetére
Hasonló volt az eset a Wii-vel, ezért volt az, hogy arra is jöttek a mindenféle játékok, csak aztán azok mind a használt műszaki üzletekben kötöttek ki szinte semmi pénzért.
Egyébként van még egy furcsa korreláció is a Nintendónál: Minél gyengébb hardver, annál népszerűbb az adott Nintendo konzol. Nagyon furcsa, hogy pont a Wii-vel és a Nintendo Switch-csel hasítottak.
Ezzel szemben se a GameCube se a Wii U nem voltak sikeresek (amik azért felmutattak valamit technikailag), ezért élek a gyanúperrel, hogy az új Nintendo konzol is hasonlóképp gyengébb lesz a riválisaihoz képest.
Új hozzászólás Aktív témák
TILOS A WAREZ! (Itt a„Warez” = a szerzői jog (vagy más jogszabály) által védett szoftver, adat, szöveg, kép, hang, mozgókép, stb. jogosulatlan megosztása vagy megosztás kérése. Készülék hálózati/szolgáltatótól függetlenítése.)
Az általános moderálási szabályok érvényesek.
A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler/Off tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!
Az ÁSZF alapján "Tilos...A hardverapro.hu, az Állásbörze és az Üzemeltető által kijelölt topikokon (részletszabályok itt elérhetőek) kívül máshol terméket, szolgáltatást, egyebet hirdetni." Ugyanez vonatkozik a közvetlen vásárlási szándékot tartalmazó kérésekre, keresésekre is.
(Az aláírásodban szerepelhet a hardverapro-ra vezető link...)
- A legrosszabb CPU-k – az ExtremeTech szerint
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Milyen videókártyát?
- Arc Raiders
- Kés topik
- Napelem
- Elemlámpa, zseblámpa
- Xiaomi smart home / Xiaomi okos otthon
- CES 2026: Minden kiszivárgott bemutatója előtt a Motorola új csúcstelefonjáról
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 9 5900X 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 7 265KF 32/64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Mini 128GB Starlight-1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS4182, 94% Akkumulátor
- TomTom Go 5200 with Wi-Fi navigáció / 12 hó jótállás
- Samsung Galaxy S24 Ultra 120 Hz Dynamic AMOLED 2X, beépített S Pen, Galaxy AI 12/256 GB
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

Kíváncsi vagyok, hogy vajon tényleg annyira jó lett-e a játék, ahogy azt sokan várják.
Sirandrish

