Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NyMRooD

    őstag

    válasz Szabi® #132 üzenetére

    Ha a lemez szalmabáb akkor az is, hogy elveszíted a digitális vásárlást, egy bolt bezárás után sem veszítette még el senki.
    Azt egy szóval sem mondtam, hogy mindig olcsóbbak, de akciósan általában azok szoktak lenni, a probléma, hogy megjelenéskor drágábbak mint lemezesen.
    A ragnarök most nem akciós, akciósan 17 szokott lenni, arúkeresőn a legolcsóbb 16790 szállitással. Egyébként szerintem nem hivatalos eladó, Elitet kell megkérdezni, hogy adhatják ennyiért (hivatalos boltokban 20+ ezer), de ez már nem ide tartozik.

    Egyébként meg mind a kettőnek van előnye meg hátránya, de sajna ma már hiába van meg lemezen, ahhoz is töltögetni kell a patcheket. Én a digitális megosztás miatt a digitálist preferálom (régebben meg az is ok volt, hogy nem kell a lemezeket cipelni), de megértem ha neked a lemezes jobb.

    [ Szerkesztve ]

    PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

Új hozzászólás Aktív témák