Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lipi67

    veterán

    válasz Jorus #11635 üzenetére

    Hali!
    Jól mondod :K Reméljük viszi is a kingmax1066-os.Sajna én behaltam.Nem tetszik nekem az 1333-as FSB (1066-os se nagyon:) )mert nem csúcsramjaim vannak.Most ezek állítottak meg,de nem tudom mitévő legyek.
    A nevenincs PQI ramjaim (800-as 2gigás modulok)2,05V-on viszik az 1110-etz,de szinkronban "csak"1034-et:(
    s most egy 6320-ast nem tudok továbbhajtani.Az tök jó (főleg az L2-nek)hogy szionkronban tudom már csak hajtani őket,de elfogytak.Igy az 1034-hez 517-es FSB tartozik és csak 3619MHz jött:(
    Kérdés..mi tud 100%-ban 1100felett menni 1:1-ben?Ha találnék tuti (és nem drága)ramot akkor becserkésznék talán egy 1333-as procit.De nem hiszem,hogy megközelítőleg van ilyen olcsó és jó ram mint a mostani PQI ami 2x2GB volt 21K.Most meg18-19K ért kapni,csak ki tudja az mit megy..
    Ha pár k ráfizetéssel kapnék ,azonnal cserélnék.Márka nem érdekel ha Trabant van ráírva de tudja amit kell akkor jöhet!Tipp?
    [link]

    [ Szerkesztve ]

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Új hozzászólás Aktív témák