Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rover623

    félisten

    válasz Tomate #5215 üzenetére

    Hát nekem csak ennyi...:U
    De mivel keveselltem, gyorsan rittyentettem egy virtuális PC-t az XP-m alá, aztán az kapott egy Vistát (mert állítólag a Vista memóriakezelése jobb mint régebbi winfosoké;]), és tényleg...gyorsabb lett a memóriám (meg a procim)...:P

    Vagy nem:F
    Lehet hogy az Everest mért hülyeséget? Lehet hogy XP alatt sincs köze a valóságos teljesítményhez...?

    Gyengébbek kedvéért idézek a helpből:

    Benchmark pages of Lavalys EVEREST Ultimate Edition provides several methods to measure system performance. These benchmarks are synthetic, ie. the results show only the theoretical (maximum) performance of the system. In contrast to application tests, synthetic benchmarks do not tend to reflect the "real world" performance of the computer.

    És ami a lényeges:

    These benchmarks provide quick and easy comparison between computer states, e.g. when certain parameters (CPU clock speed, memory timings, etc) change in system configuration.

    Ez mintha nem arról szólna, hogy két (vagy több) gép teljesítményét lehet vele összemérni...inkább arról, hogy egy gép fejlesztése (változtatása) közben elért fázisokat hasonlíthassunk össze...:P

    Továbbá:

    Lavalys constantly improve the benchmarks of EVEREST, hence comparing benchmark results of different EVEREST versions is absolutely not recommended. For example, attaining a result of 200 scores in EVEREST Version 2.50 cannot be directly compared to a result of 200 scores measured using EVEREST Version 2.80.

    De ezt mintha írná ékes magyar szóval minden teszt futása közben is...:DDD

    primus inter pares

Új hozzászólás Aktív témák