Hirdetés
- Samsung Galaxy S24 FE - később
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Megérkezett a Poco M6 Pro 4G
- Redmi Note 10 Pro - majdnem minden stimmel
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Yettel topik
- Új design és okosabb AI: megjött a Galaxy S25 készülékcsalád
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
-
Mobilarena
Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Yepp - korlátlan belföldi net kötöttségek nélkül
Yettel Full - kombináld rugalmasan a kedvezményekért
Új hozzászólás Aktív témák
-
Wajk
addikt
válasz
OldMike #97591 üzenetére
Esetleg próbáld meg telepíteni a 7.3.1-es verziót apk-ból. Ha minden igaz ennek még nem követelménye a 8.0-s Droid. És nem annyira régi, szóval lehet hogy a szolgáltatások menedzselése még megoldható. Megérhet egy próbát.
-
Wajk
addikt
Okosabbaktól (tőlem) kérdezném, hogy egy feltöltőkártyás SIM-et lehetne 2G-re vagy 3G-re (akkor is 2G-re menne) korlátozni. Feleslegesen erőlködik az adott telefon 4G-re alig van egy pálcika. Többször elérhetetlen így. Csak telefonálásra van használva és ritkán. Elég lenne a 2G. Ellentmondó infókat találtam. Ha lehet akkor hogy? Köszi a választ.
-
Wajk
addikt
a "modernizáció" után írtam is, hogy nálam is beállt mint a gerely. Használhatatlan volt több eszközön is. Kb egy hétbe telt a konfigolás gondolom, mert aztán egyik napról a másikra újra hasít azóta is.
Abban az egy hétben szíváson voltam. Az összes eszközt 3G-re állítottam. Netre elég volt és stabil. Átvészeltem az időszakot.
De jelentsd be mindenképpen, hogy tudjanak róla. Néha tudnak értelmeset is mondani, hogy "tudnak róla és x nap múlva várható a javulás". Hátterét nem tudom, hogy mi tart ennyi ideig, de nálam rendeződött.
-
Wajk
addikt
válasz
kovacsmi_74 #86547 üzenetére
Nálunk konkrétan a 22-i "tervezett hálózat karbantartási munkálatok" óta hektikus, kiszámíthatatlan a 4G. Ami a mobilinternetet illeti.
Pedig éppen pár hete aradoztam róla, hogy milyen megbízható. De még várok pár napot, hátha megjavul.
-
Wajk
addikt
válasz
burgatshow #86459 üzenetére
11-es széria modem: 14nm Intel XMM7660
12-es széria modem: 7nm Qualcomm Snapdragon X55
13-as széria modem: 5nm Qualcomm Snapdragon X60 -
Wajk
addikt
válasz
szabonagyur #78099 üzenetére
? ezt nem igazán értem. mit jelent ez pontosan?
(nálam az lenne a terv, hogy Telenor fizikai SIM és Telekom E-SIM menne a készülékbe) -
Wajk
addikt
ugyan azon az áron tudnék most elhozni Huawei B525 vagy Huawei B535-ös routert. Itt is sokat olvastam utána, de új FW-k is jöttek azért már rájuk. Melyik a jobb választás?
az USB és a telefon csatlakozó a B525 mellett szól, de a támogatottság és az új HW a B535-ös felé billenti a mérleget nem?
A minél erősebb Antenna és lefedettség lenne a prioritás.
Azt egyik sem tudja, hogy egy WiFi hálózat látszik és a router menedzseli, hogy 2.4-re vagy 5 Ghz-re csatlakozik-e egy külső eszköz, igaz?
köszönöm
-
Wajk
addikt
A Telenor elkezdte árusítani a Huawei E5785h hordozható routert, ami hasonlít a Huawei E5577s-hez, de már tudja 300/50Mbps-t. Akksi ugyanúgy 3000-es. Valakinek nincs tapasztalata vele, nem pont a 300Mbps miatt érdekelne, de valszeg újabb modell és lehet jobb az antenna, nem melegszik annyira vagy tudomisén.
Ha van valakinek infó róla vagy használja ossza már meg, köszönet
-
Wajk
addikt
válasz
Sholom #54589 üzenetére
Hali, ezzel kapcsolatban van valami új infód? Én is tapasztaltam ezt 4G-n. Pontosabban nekem pontosan 2Mbit-re lassul. De itt a topikban elvétve mintha olvastam volna pont 2Mbit-es korlátozásról de csak említés szinten.
Erről tud valaki valami konkrétabbat, hogy azt hogyan lehet kiérdemelni, hogy az lehet-e az?
Amúgy nekem 13Gb-os csomagom van, havi kb 12GB-ot forgalmazok, szóval nem hinném, hogy efelé kellene keresgetnem.... de azért érdekelne, mert az Ügyfélszolgálaton lehet tudnék mondani 5tletet...köszönet
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- SONY LCD és LED TV-k
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Stellar Blade
- S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
- Samsung Galaxy S24 FE - később
- Candy: Okosvilágítás konyhai módon Shelly Plus 1 relével
- Mély kínai kapcsolatai vannak az Intel új vezetőjének
- AMD Navi Radeon™ RX 7xxx sorozat
- További aktív témák...
- Kedvező áron eladó Mikrotik hAP ax3 (Új 2 év mysoft gari)
- Lenovo ThinkPad X250 10 Notebook, i5-4300U processzorral
- ÚJ BONTATLAN Macbook Air Apple M1 M2 M3 M4 Legújabb Magyar 1 év Garancia Deák Térnél Azonnal Átvehet
- Apple Watch Series SE 2024 40mm Stairlight ÚJ BONTATLAN Azonnal Átvehető DEÁK TÉRNÉL 1 Év Apple Gara
- ÚJ BONTATLAN MacBook Pro 14 - 16" M4 MAGYAR Billentyűzet Azonnal átvehető DEÁK TÉRNÉL garanciával
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T470 - i7-G7 I 16GB I 256SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W11 I Garancia!
- AKCIÓ! Samsung Z Fold5 12GB/1TB, Újszerű, Független, 1 év garanciával!
- 87 - Lenovo Legion Pro 5 (16ARX8) - AMD Ryzen 7 7745HX, RTX 4070 (ELKELT)
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte H610M i5 13600K 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060Ti 8GB Zalman S2 TG Seasonic 650W
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest