Keresés

Hirdetés

  • Sand Land teszt

    gp Több mint két évtizeddel az eredeti megjelenése után Akira Toriyama egyik kevésbé ismert mangája videojáték-feldolgozást kapott, hogy újra elmesélje a sivatagban lakók démonok és emberek történetét.

  • Nincs több főgombos iPad, van helyette nagyobb Air és Pro M4 chippel

    ma Frissítette táblagépes kínálatát az Apple, bemutatkozott az első OLED kijelzős modell és a mesterséges intelligenciában erős M4-es lapka.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • envagyok

    veterán

    válasz Árpi001 #26038 üzenetére

    Nagyon fordítva ülsz a lovon, logikailag mindent kifacsarva izzadtan próbálod védeni a tévedéseidet.
    Szerintem hagyjuk a vitát, veled felesleges.
    Én vittem el millió szakértőhöz vizsgáltatni a gyereket, sőt a szakértők is csomószor mentek az óvodába megfigyelni őt, és ezek után mindig azt írták a szakértői vizsgálatban, hogy abban az oviban, abban a csoportban maradhat.
    Szeretném megkérdezni, milyen szakképzettséged van a témában, ami alapján kis megyém legjobb, és hivatalosan elfogadott szakértőinek a véleményét kérdőjelezed meg?
    És nem tudom hogy ismered-e, milyenek a súlyos fogyatékos gyerekek, vagy csak fotelhuszárkodsz...
    Én tudom, anyu gyógypedagógus, sokszor voltam nála, mikor még dolgozott.
    Ott aki nem hasonló elmeállapotú, az nem fejlődik, ott egész más szinten fejlesztenek.
    Pl rendes oviban nagy csoportban számolnak már, a fogyisok jó esetben már tudnak beszélni, egyedül enni se tud mind, és így tovább.

    @Masterdeejay
    Ahogy a szülő belép, és a gyerek közelébe kerül, az átadás.
    Onnan a szülő felügyel.

    Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

Új hozzászólás Aktív témák