Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .tnm

    addikt

    válasz wwenigma #708 üzenetére

    hányszor írjam le, hogy végre felfogd, hogy haveroknak odaadatod? nem kötelező az összes kulcsot ugyanarra a steam acc-ra regelni. (tudom, mert így csináltam.)

    "Egyvalami vagyok. Szegény. Szegény. És ugyancsak nem pénzesek a barátaim java része. Persze megértelek titeket is mert nektek nem szamit hogy mire bas****tok el a pénzt de nekünk igen."

    Nem tudom honnan veszed az arroganciát, hogy másnak a pénztárcáját találgasd és ez alapján írd le őket, de... fogalmad nincs.
    De az, hogy <280 Ft annyira sok legyen 5-65 játékért, hogy többen kell, hogy összedobjátok rá a pénzt. Nos, ha valaki ennyire szegény, akkor ne játékokra költse szerintem.

    Ha arról menne a rinya, hogy a fix $6 magas ahhoz, hogy minden héten megvegye az ember a humble-t, akkor egyetértek. (Függetlenül attól, hogy a játékok értékéhez képest relatíve olcsó, heti 1100 Ft abszolút értékben azért nem kevés nagyon sok embernek.) Viszont a BTA feletti rész általában 2-3 játék, tehát azt nem is lehet annyi fele osztani. Ezzel együtt leírom még egyszer utoljára, haverokkal pont el tudjátok cserélgetni egymás között.

    @(#714) wwenigma

    őőő... szóval nem azon vagy felháborodva, ami most van, hanem amit csak feltételezel, hogy lesz belőle. értem. nos ezzel tényleg nehéz vitatkozni. én azért megvárnám, hogy tényleg az lesz-e belőle, amit feltételezel. főleg úgy, hogy egyáltalán nem egyértelmű, hogy az lesz belőle. a legjobb példa erre az, hogy az itteni topiklakók többsége nem is feltételezi ezt.

    marss-nak van igaza. ez jobb, mint az egykulcsos rendszer, ami az utóbbi pár alkalommal volt. Nekünk (vevőknek) jobb, humble-nek mindegy.

    "persze, ott ül a közjegyző és folyamatosan figyeli hogy minden eladáskor nő a szamlalo es irja hogy kinek mennyi jar."

    nem a számláló az érdekes, az csak egy referencia, amivel passzolnia kell annak, amit szerinted a "kiadóknak hazudnak". de szerinted nem kell lekönyvelniük minden tranzakciót? adózni nem szoktak, vagy legalább adóellenőrzés, pénzmosás ellen vizsgálat szerinted nincs?
    szerinted ezeket élő ember végzi, vagy szoftver? vagy a szoftverben nem bízol? bele van égetve a csalás. akkor ezek szerint, amikor a boltban vásárolsz, akkor is a végén összeadod az egyes tételeket, hátha nem ad jól össze a pénztárgép (az hagyjuk hogy rossz áron szerepel egy-egy termék, mert az emberi hiba/csalás)?

    [ Szerkesztve ]

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Új hozzászólás Aktív témák