-
Mobilarena
Mozilla Firefox
Új hozzászólás Aktív témák
-
Winner_hun
félisten
válasz
ronaldo #1724 üzenetére
TabMixPlus kiterjesztés / beállítások / menü / Fő helyi menü / Újratöltés
Ezután a jobbklikkes menüben egy Újratöltés meg fog jelenni, ahol ki lehet választani, hogy milyen időközönként frissítse az adott oldalt
Itt még van néhány újratöltéses kiterjesztés: [link]
(tabmixplus-t azért ajánlottam mert nagyon hasznos kiterjesztés, lehet találsz benne más hasznos dolgot is) -
Tele von Zsinór
őstag
válasz
ronaldo #1716 üzenetére
A letöltés ablak akkor szokott belassulni, ha sok elem van benne, nyomj rá néha a clean gombra
A Download Manager Tweak nekem jobban bevált, itt lehet állítani, hogy hol nyíljon meg a letöltés ablak, nálam új fülön.
Utolsóhoz tudok egyszerűbbet: keress erre: ''star -celebrity'' -
Sil
senior tag
válasz
ronaldo #1417 üzenetére
Remek, megint egy lista, ami az eredeti változatára már csak nagy vonalakban hasonlít, és több helyről, erősen rövidítve vették át.
A pipelining pl nagyon hasznos lehet, és észrevehetően gyorsít, de nem minden szerver támogatja, ezért bizonyos weboldalaknál akár hibákat is okozhat (bár ez elég ritka). Operában ez alapból be van kapcsolva, az IE6 meg nem tud ilyet (IE7 passz).
Leginkább az nglayout.initialpaint.delay 0-ra állítása okozhat olyan hibákat, mint amit leírtál (én erre tippelnék, hogy ez a ludas most is). A preferencia lényege, hogy a böngésző nem kezdi el rögtön kirajzolni az oldalat, először néhány ezredmásodpercig vár az adatokra. Az alapérték 250. Ha ennél lejjebb teszed, látszólag gyorsabb lesz az oldalmegjelenítés (hisz azonnal megpróbálja megjeleníteni), viszont az oldal teljes betöltődése jóval lassabb lehet, és gyakoribbak a hibák is. Ha viszont kicsit tovább vár, nem kell annyit számolnia és nem kell utólag újratördelnie az oldalt, így végül akár gyorsabb is lehet az oldalmegjelenítés. Az ideális érték függ a gép és az internetkapcsolat sebességétől is, így leginkább próbálgatással lehet beállítani, ha kézzel csinálod.
A network.http.pipelining.maxrequests maximális értéke 8, ennél nagyobbra fölösleges állítani.
Vannak egyébként kiterjesztések (pl Tweak Network, FasterFox), és programok is (pl FireTune), amik épp ezeknek a preferenciáknak a finomhangolására születtek.
[Szerkesztve]
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
● Olvasd el az összefoglalót!
● Mozilla blog az ITcafé-n.
- Blogbejegyzés Hidegben sem fagy az új Firefox
- Blogbejegyzés Biztonságban ünnepel a Firefox
- Blogbejegyzés A Firefox követés elleni védelme és egyéb biztonsági szolgáltatásai
- ROBUX ÁRON ALUL - VÁSÁROLJ ROBLOX ROBUXOT MÉG MA, ELKÉPESZTŐ KEDVEZMÉNNYEL (Bármilyen platformra)
- 27%-OS ÁFÁS SZÁMLA I Jogtiszta Microsoft digitális és fizikai termékek I DIGITALKEYZ.COM
- Antivírus szoftverek, VPN
- Játékkulcsok olcsón: Steam, Uplay, GoG, Origin, Xbox, PS stb.
- Eredeti Microsoft termékek - MEGA Akciók! Windows, Office Pro Plus, Project Pro, Visio Pro stb.
- Xiaomi Redmi 12 Pro 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! Asus TUF B550M R7 5700X 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 Ti 8GB Rampage SHIVA FSP 700W
- Lenovo Thinkpad P16 G2 - i9-13980HX, 64GB, 1TB SSD, 16" WQUXGA (3840 2400), RTX 4090 (ELKELT)
- Lenovo V130-15IGM laptop (Pentium Silver N5000/8GB/256GB SSD
- Csere-Beszámítás! Custom vizes számítógép játékra! I7 12700KF / RTX 3090 / 32GB DDR5 / 1TB SSD
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest