Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    válasz BullZeye #27881 üzenetére

    "És nem kell Nightly-ra külön fejlesztett kieg, ott vagy működik egy kieg, vagy nem működik, gondolom tisztában vagy vele, hogy ami most Nightly, azt 3x6 hét múlva fogod használni, szőröstül, bőröstül.

    És nem a hibák tömkelege miatt vagyok kibukva Mozillára, hanem mert kitalálnak valami oltári jó ötletet, aztán kiszedik, de cserébe egy bődületes baromságot raknak be, ami nem kikapcsolható, vagy változtatnak meg valamit, amit nem kéne nekik."

    Én ezt a részt nem teljesen értem.
    :(

    Az első bekezdés az 100%, biztos vagy Te ebben, hogy az úgy van ahogy írtad?!

    Melyik verzióban van akkor benne és melyikből veszik ki?! Ez nem világos. Ha Nightly-t használsz, abba beleraknak vmit ami jó, aztán kiveszik és abból lesz a végleges verzió?! (amikor befejeződik egy nightly időszak - így értem.

    De ha a nightly 100%-ban a végleges, akkor miért van Béta fázis is. Én ezt szoktam nézni, de max. a legfrissebb béta-t használom és azt is csak notin már jó ideje (kíváncsiságból) - de Nálam azok is stabilak - vagy ennyire különböznek a netezési szokásaink (is). MozillaWiki...

    Hidd el, se a béta-val; se a végleges verzióval nincs gondom - semmi. :R

    [ Szerkesztve ]

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

Új hozzászólás Aktív témák