Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz X Factor #13 üzenetére

    Köszi, köszi, köszi!:))
    Na most az a helyzet, hogy egy kicsit ellettem kerseredve.: Így néz ki a Prim/Sec. skill elosztásom.:
    Wood Elf:
    Primer: Íjászat, Hosszú Penge, Átlagos Páncél, Blokkolás, Alkímia
    Secunder: Pusztítás, Manipulálás, Illúzió, Idézés, Miszticizmus
    És ott a legjagyobb gond, hogy ez már végleges. Ez már a harmadik karim, értsd, csináltam egyet, a játék legeljén, jó pár órát (hetet) játszottam (nem éppenséggel küldetések, hanem csak úgy barangoltam, írtottam, meg bogyókat gyűjtögettem....), aztán rájöttem, hogy az totál rossz kari (akkor még nem tudtam mi fán terem is a játék). Índítottam egy újat, azt csak úgy próba szintjén. Pár óra game, aztán úgy döntöttem ez sem jó. Na most lett egy harmadik, erre már azt hittem tökéletes. Ezzel úgy játszottam, ahogy kell, minden bokrot, minden szörnyet leírtottam, mindent megcsináltam, mindent összeszedtem, a tökéletesre hajotottam, még igazából csak Caius Cosades-nél vagyok (vagy még ott sem), de már Balmorában mindent összeszedtem, elloptam, (telekinézis, és zárnyitás varázslat nygon jól jött:) ), az összes hordóból mindent kiszedtem, legjobb cuccokat megtarottam, többit creep-ernél eladtam. (itt van is mindjárt egy gondom, a szemét nem akarja megvenni a Master Mortal&Preatal-omat, és a többi hasonló értékes cuccot--ezeket kinek tudom eladni jó áron?). Aztán ládáim tele rengeteg kotyvaszték összetevővel, amik csak arra várnak, hogy ellopott Grand Master Mozsárommal összegyúrjam....Aztán még azt sem tudom, hogy mit is ekzdjek a 17000-es kardal, ha csak Creep-ernek is max.5000-e van? Továbbá a máágusok céhéből is elloptam mindent, akárcsak a 60000-et érő lélekkövet....ezt sem tudom eladni, meg nincs is értelme gondolom, ha max. 5000-et adnának érte...
    Na de, hogy visszatérjek, szóval ennyi mindent megcsináltam, a legjobb varászlatokat összeszedtem (teleportálgattam a Mágus Céhek között), és most ezek után megint kezdjek egy új karaktert? Azt hiszem ehhez már nem nagyon lesz erőm. Már így is egy kicsit elvesztette a varázsát, de ha negyedszer is újra kell kezdeni, tuti, hogy ott fogom abbahagyni a játékot.:(
    Meg egy kicsit elvesztett a varázsából a játék. Telekinézis, meg Nyitás varázslattal szinte mindent magamévá tudtam tenni, ez így túl könnyű. Mindennek megvolt a lehetősége, hogy ellehete lopni, csak rá kellett jönni, így már mindenem meg van. Nincs az a varázs, hogy ''ej ha, egy kicsit kéne gyűjteni, erre 4000-es Mozsárra, mert milyen jó lenne....'' És, még csak 0. szintű vagyok! Továbbá a barlangokat is kiírtottam szépen módszersen, igaz az igazi kihívást jelentett 0 armorral, meg mindennel, jó ha tizedszerre eltaláltam az ellent, de addigra levert, no de sebaj, azokat is kitudtam játszani (lény irányítás 10 percig)....
    Aztán én úgy gondoltam, hogy nem akarok egy nyamvadt kis tolvaj lenni, aki nem tud harcolni, tehát (mint látod is ) ilyen Lopakodás, meg Biztonság, Kersekedelem....nem is gyúrtam. Minden megoldható a varázslatokkal, illúzióval, nyitás varázslattal....Szal a karim úgy akart kinézni, hogy ijászkodik (sniper mindig is bejött:) ), aztán ha közel érnek (ez elég gyakran van), akkor hosszú penge. Baltákkal, meg más fegyverekkel nem akartam szórakozni. No meg a varázsláshoz is értsen. Úgy sem akartam caslni, hogy pl. Akrobatikát rakon a másodlagos skillek közé, az gyorsan fejlődik, aztán de jó nekem. Nem. Hanem szépen lassan, trainerekkel, és úgy időzítve a fejlődést, hogy addigra 10-10-10 különböző uralkodó tuljadonság vonzatú skillem is fejlődjön, hogy megkaphassam az 5x-ös szorzókat arra 3 tulajdonságra, amire szeretném. Na most ha ezek után megint új karit kell kezdenem, akkor feldobom a taccsot.:) Szóval ez eg yharcos kari akar lenni, később ezt kompenzálandó az erő skill erőteljes fejlesztése, noha karakter generáláskor a ''szakterületetet'', mint mágiát adtam meg (jól jött az az +5 bónus skill), harcosnál nem láttam értelmét, mert minek rak nekem a baltára meg a többire, tolvajnál meg csak a biztonság jött volna jól....Szóval ennyi. Mi a véleményed? Azaz ha hosszú pengével harcolok gyakrabban, és ritkán varázsolok, és ijászkodok, akkor maradhat az átlagos páncél? de persze azt sem akarom, hogy majd úgy jó 2-3 hónapnyi játék után mondom: ''a fene, de jó lett volna még is light-armort választani.'':) Hát így rövide-hosszan-gyorsan ennyi. Kíváncsían várom a véleményedet.:)

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák