Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s3toraph

    senior tag

    válasz imibogyo #10 üzenetére

    Ezeket a mintákat hogyan csinálod sketchupban? Ill. a felületeket (plexi pl.) ki lehet választani, vagy le kell tölteni? Megvallom még alig néztem oktató videókat róla, én még csak a reactangle-nál járok, és érzem hogy nagyon lassan haladok egy tervvel (biztos vannak rá gyorsabb módszerek is, mit hogyan lehet megrajzolni), de maga a sketchup nagyon jó, sokat segít a tervezésben.

    Jó lesz, bár nekem a rácsos jobban bejön designra.

    Az enyém meg parkolópályán van, nem érek rá vele foglalkozni, talán 1-2 hét múlva. :O Közben meg addig agyaltam azon hogy nem lett teljesen pontosan párhuzamos minden oldala a téglalap váznak (este fejlámpával egy kicsi satuval és félig átlátszatlan védőszemüveggel, mint felszereléssel, de hát ennyi van), hogy lehet veszek másik szögacélt és egy részét újra gyártom. :((( Mondjuk jobb is lenne ha a függőlesen élek 20x40x3mm-esek lennének 20x20x3mm helyett.

    mrbig25: Ha tetszik, akkor nem szóltam. :K Azt pedig okosan teszed, azzal csak nyers ha több mindenhez is értesz!

    [ Szerkesztve ]

    Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

Új hozzászólás Aktív témák