Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Evgenii

    tag

    válasz Rivaul #235 üzenetére

    Tudom, hogy kell postolni! Köszi az F1 gomb magyar szinkronját! :)
    Tudják azok akiknek írtam!

    Megkárosítottként mondjuk gondolkodni kellene!
    Legalább 7-8 éve vannak fogyasztóvédelmi fórumok, ahol elég szép számban írnak internetes üzletelésről dolgokat! Nem egész pozitív kimenetelűeket!

    Szerződés nélkül lehet majd papolni a bíróságnak, hogy privát üzenet így meg úgy! Éveken át fog tartani a per, és a kutya sem garantálja, hogy kártérítést kap a sértett!
    Olvasom zsinórba, hogy "Menj a rendőrségre, tegyél feljelentést!". Arról miért nem ír senki, hogy sikere volt? Vagy ha ír, akkor 100 esetből 2 maximum!

    Ezen kívül ott van a "Jelentsd a csalókat" dolog. Vicc! Mit lép az oldal? Kitiltják a felhasználót? Juj mekkora megrovás! Ha pl. dinamikus IP-je van, akkor nem egy bonyolult dolog visszajönnie!
    Ha lopott WiFi-ről netezik, akkor pedig egy élmény lesz megtalálni!

    Az a baj, hogy az emberek látnak egy eladó terméket, rábuknak, mert mondván jó az ára, aztán utólag, ha kiderül, hogy olcsó húsnak híg a leve, akkor hőzöngenek!
    A magam részéről, nem vagyok egy gazdag ember, de inkább veszek boltba, számlával drágábban dolgokat, és akkor még a garanciámat érvényesíthetem jogi úton, ha arra kerülne a sor, mintsem megszívok egy netes bizniszelést!

    Ott vannak pl. az új telefonok! Boltba 140.000 ft, itt mondjuk 60.000 - 80.000 ft! Hiába szépek a fotók, hiába írja XY, hogy mennyire jó, inkább várok fél évet, vagy egy évet és boltba ugyanannyiért megveszem!
    De nem ér az a pofára esés, mint oly sokakat, hogy megvettek egy telefont, 1 hét próbagaranciával, aztán utána le lett tiltva a telefon, és már nem is tudják a jogaikat érvényesíteni, mert a privát üzenetben ott van, hogy pl. "Eladó: 2010. március 11 - 1 hét próbagaranciát vállalok" + "Vevő: 2010. március 11 - Rendben, akkor megveszem!".
    Majd 2010. április 20-án egy letiltott telefon van Gipsz Jakab kezében!
    Ahogy a színházba szokták mondani: Vastaps! :C

    Azt már csak halkan jegyezném meg, hogy egyes oldalakon, még mindig sokszor olcsóbban találok boltba termékeket, mint itt! És ott van szerződésem, garanciám...

Új hozzászólás Aktív témák