Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rivaul

    addikt

    válasz Evgenii #234 üzenetére

    Ha válaszolsz akkor használd az arra való gombot. Nem hiszem hogy annyi ideje vagy itt hogy változtasd velem szemben a hangnemed. Én lettem megvezetve ezért nem én vagyok a támadni való azt hiszem. Én az 1600 napom s számtalan üzletem alatt itt senkit nem vertem át semmilyen formában. Megtisztelem a korrektséggel az embereket.
    Mivel kiskorú a személy lehet hogy nem örülne az anyja mikor kijön neki a bírósági idézés mivel neki kel tudtommal felelnie a gyereke miatt. Hátha neki van annyi esze hogy ezt elkerülje, sok esetben nem tud a szülő arról hogy a gyereke hülye... Ez esetben sajnos részben az anya igazat ad nekem de elég nehézkes vele a megegyezés. Mivel nem írtam se nevet se egyéb utalást a személy azonosságára így a testi fölény csak egy poén ként is jelzett szófordulat ami nem takar semmi valós személy elleni atrocitást. Nem csak olvasni kel tudni hanem értelmezni is a szavakat... Örülnék ha megkárosított fél ként még nem nekem kéne szembesülnöm támadásokkal. Ezért tart itt ez a szép kis világ.

    Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Új hozzászólás Aktív témák